Przyjdź do wypożyczalni samochodów Szczecin i wynajmij Peugeot Boxer

>

Przyjdź do wypożyczalni samochodów Szczecin i wynajmij Peugeot Boxer

Przyjdź do wypożyczalni samochodów Szczecin i wynajmij Peugeot Boxer, to samochód dostawczy, który poza tym, że pełni głównie funkcje użytkowe, może też poszczycić się dobrze zaprojektowanym i nowoczesnym wyglądem. O zaletach tego pojazdu świadczy przyznany mu w 2014 roku status Międzynarodowego Vana Roku. Pojazd został także doceniony w kategorii bezpieczeństwa i uhonorowany tytułem „Best in class” przez organizację Euro NCAP. Dzięki tym atutom wypożyczalnia samochodów Szczecin, postanowiła wzbogacić flotę swoich samochodów właśnie o Forda Transita Connect.

>

Nowoczesny i bezpieczny – czyli wszechstronny Peugeot Boxer

Samochód dostawczy z założenia powinien być przede wszystkim praktyczny. Ma służyć do przewozu różnego rodzaju towarów z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Projektanci Peugeot Boxer, nie tylko nie zapomnieli o podstawowym przeznaczeniu pojazdu, ale też postarali się o ciekawą i nowoczesną stylistykę, wyróżniającą go na tle innych pojazdów tej klasy. Uwagę zwraca jego opływowy kształt, który oprócz efektów wizualnych, daje tez realne korzyści w postaci zmniejszenie kosztów paliwa.

Wzornictwo Peugeot Boxer nawiązuje do auta sportowego i odnosi się to również do wnętrza samochodu. Uwagę, zwraca tu doskonale wyprofilowany i nisko umieszczony fotel kierowcy oraz duża przestrzeń na nogi. Ma to niebagatelne znaczenie dla potencjalnych użytkowników, gdyż jak wiadomo, samochodami dostawczymi jeździ się raczej długo i daleko. W celu zmaksymalizowania komfortu jazdy, projektanci Peugeot Boxer wyposażyli go w szereg udogodnień, które sprawią, że nawet najdłuższa trasa upłynie szybko i wygodnie. Dzięki zastosowaniu technologii Ford NSYNC, kierujący ma możliwość obsługi odtwarzacza i telefonu za pomocą komend głosowych, co znacznie uprzyjemnia czas spędzony za kierownicą.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Peugeot Boxer wyposażony jest m.in. w czujniki parkowania, kamerę ułatwiającą wykonywanie manewrów podczas cofania, automatycznie włączającą się lampę przeciwmgielną oraz tempomat.

>

Innowacyjne i praktyczne rozwiązania

Peugeot Boxer - choć stosunkowo niewielki - dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań, jest niezwykle praktycznym samochodem dostawczym.

Na specjalną uwagę, zasługują takie udogodnienia jak:

  • Specjalna przegroda z klapą, pozwalająca na załadunek i transport długich przedmiotów (do 3 metrów)
  • System zamontowanych na różnej wysokości zaczepów, umożliwiających dokładne przymocowanie ładunku
  • Wzmocnione oświetlenie w części ładunkowej

Ciekawym rozwiązaniem jest też część osobowa, składająca się z trzech miejsc. Obok fotela kierowcy, znajduje się podwójne siedzenie, a po złożeniu jego fragmentu, zyskuje się stolik, który można wykorzystać do prowadzenia mobilnego biura.

>

Ekonomia i komfort jazdy

Decydując się na wynajem auta dostawczego, warto zwrócić uwagę na zastosowaną nowoczesną technologię Auto - Start - Stop, pozwalającą na maksymalne obniżenie kosztów zużycia paliwa bez zmniejszenia wydajności. Z kolei, system EcoMode skutecznie monitoruje styl prowadzenia pojazdu i doradza najbardziej ekonomiczne sposoby wykorzystania możliwości pojazdu.

Tani wynajem aut

Platinum Rent poleca

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ