wynajem samochodu

Unikalna propozycja wynajmu samochodu

Korzystając z usług naszej wypożyczalni wybierzecie Państwo nowoczesne auto do komfortowego użytkowania okazjonalnie lub na każdy dzień. Przejrzyste warunki wynajmu oraz korzystne ceny zaproponuje wykwalifikowana kadra gotowa udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i doradzić optymalne auto zgodne z indywidualnymi potrzebami.

Po otrzymaniu rezerwacji udostępnimy wybrany przez Państwa pojazd w siedzibie wypożyczalni lub dostarczymy pod wskazany adres na terenie Szczecina zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. Oferujemy współpracę na korzystnych zasadach obejmującą wynajem:

  • aut osobowych,
  • samochodów dostawczych,
  • busów,
  • busów do transportu rzeczy,
  • samochodów zastępczych.

Propozycja wynajmu samochodu obejmuje również opcję wynajmu auta wraz z kierowcą, a także przewozu osób i transportu rzeczy. Nasza wypożyczalnia samochodów nieustannie dba o pojazdy dla bezpieczeństwa klientów oraz ochrony przewożonego mienia.

Wypożyczalnia samochodów

Korzystny wynajem samochodów w Szczecinie

Wysokiej klasy auta z salonu mają relatywnie wysokie ceny, a ze względu na wysokie koszty utrzymania mogą dodatkowo obciążyć Państwa budżet. Alternatywą dla zakupu nowych aut jest wynajem samochodów dostępnych w naszej wypożyczalni aut w Szczecinie. To nowe pojazdy w doskonałym, regularnie sprawdzanym stanie technicznym.

Dbamy o to, aby propozycja wynajmu samochodów była korzystna bez względu na czas trwania umowy. Brak ukrytych kosztów oraz dodatkowe opcje w standardzie sprawiły, że nasi klienci są usatysfakcjonowani i wracają aby kolejny raz skorzystać z:

  • wynajmu krótkoterminowego,
  • wynajmu średnioterminowego,
  • wynajmu długoterminowego,
  • wynajmu na dowolny okres z późniejszą opcją zakupu auta.

Proponowane przez nas samochody mają korzystne pakiety ubezpieczeń, nowoczesne i solidne zabezpieczenia wewnętrzne oraz wyposażenie zgodne z aktualnymi oczekiwaniami użytkowników. Na Państwa życzenie pomożemy w doborze auta i przygotujemy je przed podróżą

Wynajem samochodu już teraz na dogodnych warunkach

Jeśli planujecie Państwo wynajem samochodu dla siebie lub wynajem samochodów służbowych dla swoich pracowników, zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni w Szczecinie. Przygotujemy indywidualną propozycję na korzystnych warunkach.

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie to nasza propozycja dla osób planujących wynajem samochodu do celów służbowych lub prywatnych. Możliwość wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego oraz rozbudowana flota sprawiają, że możemy Państwu zaproponować optymalne rozwiązania i indywidualnie dobrane auto na korzystnych warunkach finansowych.

Platinum Rent w Szczecinie pisze o Fiacie Ducato na miarę naszych czasów: czytaj.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ