WYPOŻYCZALNIA Z LOTNISKA GOLENIÓW SZCZECIN

ODDZIAŁ LOTNISKO GOLENIÓW

Platinum Rent oddział lotnisko - jesteśmy zawsze blisko. Wypożyczenie samochodu u nas to przede wszystkim wybór pomiędzy dwoma prestiżowymi lokalizacjami zapewniającymi mobilność. Niezależnie od tego, czy przyleciałeś samolotem, czy podróżujesz pociągiem my zawsze jesteśmy blisko.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Goleniów - z nami na czas

Powrót z podróży samolotem można znacznie usprawnić, wybierając usługi wypożyczalni samochodów z lotniska. Przylatując do portu Szczecin-Goleniów macie Państwo pewność, że przy wyborze opcji z dodatkowym ubezpieczeniem w podróży znajdzie się czas na relaks. Samochód zostanie udostępniony w ramach długoterminowego lub krótkoterminowego wynajmu, zależnie od ustaleń

Wypożyczalnia samochodów

Punkt przy kantorze

Witamy na Lotnisku Szczecin Goleniów!
Nasz punkt jest jednym z najmłodszych jednak gwarantujemy, że nasze zaangażowanie, zaradność oraz mila i profesjonalna obsługa spełni wszystkie oczekiwania.
Potrzebujecie Państwo wynajmu auta, aby dotrzeć na lotnisko ze Szczecina?

  • W naszej wypozyczalni samochodów zapewniamy wynajem samochodów na lotnisko Szczecin-Goleniów i z powrotem.
  • Wypożyczalnia aut to sposób na komfortowe podróżowanie oraz budowanie wizerunku firmy w relacjach z kontrahentami.
  • Wynajem samochodów z lotniska to jedna z naszych flagowych usług, która spełni również Twoje oczekiwania.
  • Wysokiej klasy samochody osobowe i busy zawsze do dyspozycji zgodnie z ustaleniami.

Wybór trasy: wypożyczalnia samochodów Szczecin – lotnisko Goleniów

Wynajem samochodów z lotniska lub na lotnisko daje możliwość bardziej efektywnego planowania czasu związanego z kontaktami służbowymi:

  • w podróżach służbowych,
  • w przelotach na konferencje,
  • podczas przyjmowania kontrahentów, którzy przylecieli samolotem.

Nowoczesne auta z bogatym wyposażeniem  oraz proste kwestie formalne to jedne z głównych atutów współpracy. Zapewniamy wynajem samochodów bez dodatkowych zobowiązań. Podczas rezerwacji online jest możliwość opcjonalnego wynajmu wyposażenia dodatkowego, takiego jak nawigacja, pełne ubezpieczenie czy fotelik dziecięcy.

Płatności za wypożyczenie można dokonać przez Internet lub gotówką podczas podpisania umowy w miejscu wynajmu, co daje Państwu możliwość wyboru formy płatności i nie ogranicza do jednej preferowanej metody.

Wyjazdy prywatne Szczecin – lotnisko Goleniów z wypożyczalnią aut

Rozwiązanie w postaci wynajmu auta sprawdza się także podczas wyjazdów wakacyjnych oraz innych przelotów niezwiązanych z obowiązkami służbowymi. Ta opcja również zapewnia dogodną współpracę z naszą szczecińską wypożyczalnią samochodów na lotnisko. Auto może czekać na Państwa o ustalonej porze przy danym terminalu. Bez względu na to, czy pojazd jest z kategorii luksusowych samochodów, czy raczej modeli kompaktowych, zapewniamy:

  • nowoczesne wyposażenie,
  • funkcjonalność,
  • pakiet ubezpieczeń.

Nasza propozycja to wynajem samochodów z lotniska i na lotnisko w Goleniowie, z opcjonalnym wykupieniem opcji wyjazdu zagranicznego, dlatego Państwa plany mogą znacznie wybiegać poza trasę łączącą dom lub firmę oraz port lotniczy. Poznając cennik wynajmu samochodów przekonać się można, że jest to korzystne rozwiązanie oraz możliwość dostosowania rozkładu dnia do Państwa planów. Taka alternatywa dla transportu publicznego jest dostępna już teraz.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ