Auta zastępcze

Auto zastępcze

Wypadki chodzą po ludziach – a często też po ich samochodach. To smutny fakt, ale nie da się tego uniknąć. Zazwyczaj nie mamy wpływu na to, czy dojdzie do jakiegoś przykrego dla nas zdarzenia drogowego. Mamy za to możliwość naprawy uszkodzeń na koszt sprawcy. Cały system ubezpieczeń opiera się na idei minimalizacji przykrych skutków nieprzewidzianych sytuacji i rekompensaty, a ludzie od dawna ubezpieczają się od wszystkiego i na wszystkie możliwe sposoby. Szczecin to miasto, gdzie jak wszędzie indziej codziennie słychać odgłosy stłuczek i gniecionych blach. Najczęściej wtedy powstaje problem: jak poradzić sobie chwilowo bez samochodu?

Miałeś wypadek? Nie płać za auto zastępcze

  • Nasza wypożyczalnia samochodów proponuje w tych nieprzyjemnych dla każdego kierowcy sytuacjach samochód zastępczy.
  • Usługa ta jeszcze do niedawna w większości przypadków wiązała się z poniesieniem kosztów wynajmu – na zwrot wydatków na ten cel mogli liczyć co najwyżej przedsiębiorcy.
  • Na szczęście od 2011 r. każdy poszkodowany kierowca może liczyć na refundację opłaty za wynajem samochodu zastępczego. Dowiedz się więcej...

Wynajem auta zastepczego z OC sprawcy - SPRAWDŹ

Wynajem aut zastępczych – ekspresowo, assistance plus, pakiet ubezpieczeń

Całą sprawę traktujemy kompleksowo. Służymy niezbędną pomocą już na miejscu zdarzenia. Wystarczy zadzwonić na numer naszej wypożyczalni. Co możemy dla Państwa zrobić?:

  • zabezpieczymy auto na miejscu zdarzenia,
  • ekspresowo załatwimy holowanie i serwis uszkodzonego auta,
  • zapewnimy błyskawiczne auto zastępcze – nawet już w godzinę po stłuczce,
  • weźmiemy na siebie ciężar załatwienia wszystkich formalności z ubezpieczycielem.

Dzięki naszym zdecydowanym, skutecznym i szybkim działaniom pozwolimy zaoszczędzić Państwa czas i uniknąć stresu, towarzyszącego takim sytuacjom. Udział w wypadku zazwyczaj wiąże się z koniecznością zmiany planów, zwolnieniem z pracy, odwołaniem ustalonych spotkań i mnóstwem innych rzeczy, których z pewnością chcielibyśmy uniknąć. Pomagamy naszym Klientom, łagodząc negatywne skutki nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. W razie wypadku mogą zatem Państwo bezkosztowo otrzymać od nas do auto zastępcze z OC sprawcy.

Dzięki temu, że zajmujemy się kontaktem z ubezpieczycielami i egzekwowaniem od nich należności, auto zastępcze mogę mieć Państwo całkowicie za darmo, nie płacąc nic i nie czekając na zwrot kosztów.

Zapewniamy bogaty pakiet assistance do auta zastepczego

W przypadku, gdyby w trakcie użytkowania wystąpiła awaria auta zastępczego :

  • dowóz paliwa,
  • wymiana opony,
  • ładowanie rozładowanego akumulatora.

Nasz samochód zastępczy jest również objęty korzystnym ubezpieczeniem. W wypadku awarii na drodze, wyłączającej możliwość dalszej jazdy, a nie powstałej z winy wynajmującego auto, wypożyczalnia bierze na siebie wszelkie konieczne koszty związane doprowadzeniem pojazdu do stanu ponownej użyteczności (holowanie, naprawa w warsztacie).

Jeśli dopadła Państwa stłuczka, szybki kontakt z naszą wypożyczalnią i błyskawiczny samochód zastępczy to najlepsze rozwiązanie sytuacji. Formalności załatwić możemy już na miejscu zdarzenia, co pozwala zaoszczędzić czas. My zajmujemy się sprawą, a Państwo mogą ruszać spokojnie w dalszą drogę. Na jak długo? Uchwała Sądu Najwyższego mówi w tym względzie, że auto przysługuje nam od momentu wypadku na cały czas naprawy (lub w przypadku całkowitego zniszczenia – do momentu wypłaty odszkodowania)

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ