Wypożyczalnia samochodów z lotniska

Wypożyczalnia samochodu z i na lotnisko

Szczecin jest w skali kraju ważnym węzłem transportowym. Drogi biegnące przez miasto tworzą korytarz tranzytowy łączący kraje Skandynawii, Czechy i Austrię z portami położonymi nad Morzem Śródziemnym. Szczecin dysponuje własnym transportem wodnym, posiada port morski i dworzec kolejowy. To także aglomeracja miejska tętniąca życiem, z bogatą historią, będąca miastem turystycznym z wieloma zabytkami. Wypożyczalnia samochodów Szczecin lotnisko to doskonale zorganizowana obsługa podróżujących, a ten rodzaj usług cieszy się ogromnym powodzeniem

Na lotisku i dworcu

Szczecin – turystyka, transport, transfer, lotnisko

Turyści, z których ponad jedna trzecia to cudzoziemcy, odwiedzają miasto przez cały rok korzystają z powodzeniem z usług wypożyczalni samochodów Goleniów na lotnisku. Wielu z nich przybywa samolotami lądującymi na pobliskim międzynarodowym lotnisku. Lotnisku, z którego jako szczecinianie jesteśmy dumni, i na którym mamy również przyjemność świadczyć swoje usługi.

Ten największy atut transportowy miasta jest położony 47 km (dane z Google Maps) na północny wschód od miasta; jego pełna nazwa to Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ "Solidarność". Lotnisko Szczecin-Goleniów obsługuje popularne trasy do trzech krajów: Irlandii, Norwegii i Wielkiej Brytanii, a także oferuje loty do Warszawy. W 2014 roku ruch pasażerski wyniósł prawie 300 tys. Osób.

Lokalizacja lotniska oraz jego nowoczesna infrastruktura czyni ten obiekt portem docelowym oraz tranzytowym dla wielu osób, które podrużują służbowo czy prywatnie.Nasza wypożyczalnia samochodów zapewnia już od dłuższego czasu transport na lotnisko i z lotniska, oferując podstawienie na miejsce wybranego samochodu.

Odbierz auto z lotniska i odpraw się do punktu docelowego - wypożyczalnia samochodów lotnisko Szczecin zaprasza

Pasażerom, zarówno gościom jak i powracającym do domu, nasza firma proponuje wynajem samochodu z odbiorem auta na lotnisku. Oferta jest skierowana do wszystkich osób, które zmęczone po spędzonych w powietrzu godzinach chciałyby jak najszybciej i najwygodniej dotrzeć do celu. Centrum Szczecina znajduje się prawie 50 km od lotniska, więc nie jest to niestety odległość spacerowa. Komunikacja autobusowa owszem posiada swoje zalety, ale każdy kto choć raz musiał poniewierać się z bagażami na drodze z lotniska do domu autobusem, na pewno miałby kilka przykrych słów do powiedzenia na ten temat.

Dojazd na lotnisko i z lotniska zdecydowanie najwygodniejszy jest, kiedy ma się do dyspozycji niezawodne auto. Dlatego w wypożyczalnii samochodów Szczecin lotnisko, podstawiamy specjalnie dla Państwa auta, które czekają do odbioru w dogodnym punkcie lotniska. Z naszej strony gwarantujemy:

  • gotowości auta do natychmiastowej jazdy,
  • minimum formalności na lotnisku,
  • najniższej ceny wypożyczenia samochodu,
  • pakiet ubezpieczeń dla bezpieczeństwa jazdy i spokoju kierowcy,
  • niezawodnego, sprawnego technicznie auta spośród topowych modeli w swojej klasie.

Transfery na lotnisko i z portu lotniczego do miasta to konieczność dla podróżnych, ale dzięki naszym autom i sprawnej obsłudze jest to konieczność krótka i nie pozbawiona przyjemności.

Nasza wypożyczalnia wyróżnia się tym, że posiadamy najniższe ceny wypożyczenia samochodu w Szczecinie, oferując w zamian wysoki standard obsługi: dobre, nowe auta, przejrzyste warunki i pakiet ubezpieczeń, aby jedynym Państwa zmartwieniem był tylko pełny bak i brak korków po drodze.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ