Zalety wypożyczania samochodów

Atuty wypożyczania samochodów w Szczecinie

Z pewnością większość zmotoryzowanych osób zdaje sobie sprawę z zalet posiadania własnego samochodu i jednym tchem potrafi wymienić długą ich listę. Ci, którzy nie posiadają auta, również z reguły dobrze wiedzą, co tracą. Natomiast kwestia przedstawia się już całkiem inaczej, gdy zapytać o zalety ich wypożyczania.

Polacy z pewnością zdają sobie sprawę z korzyści wynikających z wynajmowania aut, głosując portfelami. Rynek wypożyczalni rozwija się aktualnie w tempie średnio 20 proc. rocznie, a coraz więcej wypożyczeń trafia na konto osób prywatnych, choć firmy i instytucje nadal są największym klientem rynku car rental. Postrzeganie tej branży powoli zbliża się w Polsce do zachodnich standardów, gdzie wypożyczenie samochodu jest zwyczajną czynnością, na którą może sobie pozwolić właściwie każda pracująca osoba.

Atuty wypożyczania samochodów. Zamiast leasingu kredytom wbrew.

Wynajem samochodu w Szczecinie– podstawowa oferta

Co do zasady, w większości wypożyczalni, tak jak i w naszej, spotkamy się z dwoma typami wynajmu: krótkoterminowym i długoterminowym. Ten pierwszy z reguły obejmuje ofertę dla osób indywidualnych, drugi dedykowany jest firmom i instytucjom.

Wynajem krótkoterminowy pozwala na wypożyczenie auta na minimum dobę, a najdłużej na miesiąc – choć nie jest to regułą. Nasza firma indywidualnie podchodzi do każdego Klienta i jesteśmy w stanie zaproponować spersonalizowane, atrakcyjne rozwiązania spoza standardowego cennika.

Jakie zalety posiada i kiedy przyda się opcja krótkoterminowa?:

  • elastyczność – możliwość dopasowania terminu wynajmu i rodzaju auta oraz usług dodatkowych do potrzeb klienta,
  • kompleksowe ubezpieczenie i wyposażanie – wsiadasz i jedziesz,
  • świetne rozwiązanie zastępcze dla nieposiadających auta,
  • idealny wybór na kilkudniowe wycieczki z rodziną lub znajomymi – wypożycz mini vana i zapakuj wszystko, co chcesz
  • skuteczne i proste rozwiązanie problemu nagłej podróży,
  • na krótkie wyjazdy firmowe na szkolenia, konferencje, itp.

Nasza wypożyczalnia samochodów bardzo dba o ofertę wynajmu krótkoterminowego, dlatego na Klientów czekają liczne promocje, rabaty cenowe, okazje sezonowe i świąteczne oraz wakacyjne obniżki cen. Staramy się znaleźć auto dla każdego, na każdą kieszeń i potrzeby.

Wynajem długoterminowy w Szczecinie– zamiast leasingu, kredytom wbrew

Wynajem długoterminowy – zamiast leasingu, kredytom wbrew

Rozwiązania długofalowe są chętnie wybierane przez naszych firmowych partnerów. Jednym z najczęstszych zastosowań tej opcji jest wynajem samochodów dla pracowników firmy. Zalety wynajmu długoterminowego to przede wszystkim oszczędność kosztów przedsiębiorców, którzy zamiast kupować auto na kredyt lub brać w leasing, obciążając przy tym znacznie budżet firmowy, podpisują z nami umowę na użyczenie pojazdów na określony czas, w zamian za stałą, regularną opłatę. Inne korzyści dla firm to:

  • brak opłaty wstępnej
  • obowiązki ubezpieczeniowe, serwis techniczny i naprawy obciążają wypożyczalnię,
  • utrzymanie zdolności kredytowej firmy
  • proste procedury i formalności związane z umową

Jak widać, jedynym zmartwieniem wynajmującego jest niezapominanie o tankowaniu pojazdu – resztą zajmuje się nasza wypożyczalnia.

Firmy i instytucje, którym zależy na swojej flocie samochodów, a nie chcą ponosić zbędnych kosztów, zapraszamy do kontaktu i spotkania z nami w celu omówienia specjalnych ofert wynajmu długoterminowego. Nasze auto w Twojej firmie to dobra inwestycja.

Naszym zdaniem największą zaletą wynajmu auta jest to, że wybierając, realizujemy swoje potrzeby i pragnienia. Oto dlaczego, wynajmujemy autabo mamy wybór, którego nie daje posiadanie własnego.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ