Co wyróżnia naszą wypożyczalnię w Szczecinie?Inny znaczy lepszy

wypożyczalnia inna niż wszystkie

Zapraszamy

Cenimy sobie profesjonalne podejscie do Obsługi Klienta

W dzisiejszych cyfrowych i internetowych czasach coraz częściej produkty i usługi kupujemy w oparciu o informacje znalezione w sieci. To zrozumiałe – łatwość dostępu do danych, wygoda, szybkość, możliwość zakupu przez Internet, porównywania wielu ofert jednym kliknięciem to oszczędność czasu i pieniędzy.

Po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „wypożyczalnia samochodów Szczecin” dostajemy w odpowiedzi listę składającą się z kilkunastu tysięcy wyników, adekwatnych dla naszego zapytania. To dużo, nieprawdaż? Chcielibyśmy więc dopomóc osobom poszukującym oferty profesjonalnej wypożyczalni samochodów w Szczecinie. Pragniemy przedstawić, co i dlaczego wyróżnia nas na tle innych, i dlaczego to usługi naszej firmy. Chcemy, aby na hasło”wynajem samochodów” zamiast po klawiaturę i Internet sięgali Państwo po numer telefonu do naszej firmy.

Wypożyczalnia samochodów

Mamy bogatą flote samochodów

Po pierwsze, wyróżnia nas nie tyle doświadczenie w branży, co fakt, że potrafimy z niego korzystać, stale poszerzając naszą ofertę i rozwijając firmę o nowe usługi oraz ulepszając dotychczasowe. W naszej firmie wiemy, że doświadczenie wymaga ciągłego rozwoju, a rozwój wymaga doświadczenia.

Po drugie, posiadamy jedne z najniższych cen wynajmu aut w Szczecinie. W połączeniu z bogatą ofertą aut do wynajęcia oraz profesjonalnym podejściem do Klienta tworzy to wzorcowy model funkcjonowania naszej firmy, w którym opieramy się na: wysokiej jakości obsługi,bogatej i zróżnicowanej ofercie oraz niskiej cenie.

Mówiąc z kolei o bogatej i zróżnicowanej ofercie, mamy na myśli:

  • wynajem długoterminowy i krótkoterminowy,
  • samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia,
  • pomoc w doborze odpowiedniego auta,
  • wyposażenie i usługi dodatkowe (np. fotelik-podstawka, dostarczenie auta we wskazane miejsce),
  • dostępny duży wybór samochodów luksusowych,
  • szeroką ofertę aut z najpopularniejszych klas,
  • najlepszy pakiet ubezpieczeń,

 

Rzecz następna - wysokie kwalifikacje naszych pracowników, jakość i stan techniczny oraz wizualny naszych aut sprawia, że posiadamy jedną z najlepszych ofert wypożyczalni w Szczecinie. Nasi pracownicy nie tylko przeprowadzą Państwa sprawnie przez cały proces wypożyczenia auta, ale również wyjaśnią zapisy umowy, podpowiedzą, w jaki sposób najlepiej użytkować auto, odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Nasza ekipa dba o Klientów przed, po i w trakcie realizacji usługi.

Auto satysfakcja w atrakcyjnej cenie

W naszej branży wiemy, że najważniejsza jest nie marka czy model wypożyczanego samochodu, ale zadowolenie Klienta korzystającego z naszych usług. Samochód można wypożyczyć, benzynę do niego można kupić, ale nie da się kupić satysfakcji. Na nią właśnie pracujemy codziennie w naszej wypożyczalni aut osobowych.

Jest to z pewnością naszą największą różnicą w stosunku do innych firm na rynku, oferujących atrakcyjny i tani wynajem samochodów. Nie wypożyczamy aut - dajemy Klientom satysfakcję i zadowolenie z ich użytkowania. I w oparciu o satysfakcję i zadowolenie dużej i wciąż szybko rosnącej grupy naszych Klientów wciąż budujemy i tworzymy markę firmy.

Jesteśmy jak wozy, które wynajmujemy – pewni w 100 procentach.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ