Wynajem busów

Wynajem busów

Osoby ceniące wysoki standard i bezpieczeństwo podróży z przyjemnością wybierają proponowane przez nas busy. Możliwość wynajmu busów dotyczy bowiem pojazdów w nowoczesnych oraz wyposażonych w nowoczesne urządzenia i systemy umilające podróż. Przykładem może być sprzęt audio, klimatyzacja lub wielofunkcyjna kierownica.

Nasi dotychczasowi klienci korzystali z możliwości wynajmu busa w wielu sytuacjach związanych z działalnością zawodową oraz planując prywatne wyprawy krajowe i zagraniczne. Do skorzystania z wypożyczalni busów zapraszamy:

 • szkoły,
 • biura podróży,
 • firmy,
 • grupy sportowe i rekreacyjne,
 • zespoły muzyczne, artyści,
 • osoby prywatne.

Każda wycieczka, wyjazd integracyjny czy rodzinny urlop w większym gronie wymagać może przewiezienia większej liczby osób niż w samochodzie osobowym. Wynajem solidnego busa z odpowiednim zasobem miejsc będzie dobrym rozwiązaniem.

Polacy z roku na rok stają się coraz bardziej mobilni. Rośnie liczba użytkowników dróg, a nasze samochody pokonują coraz większe dystanse. Codzienny kilkudziesięciokilometrowy dojazd autem do pracy nikogo już nie dziwi, a wspólne weekendowe wypady autem w Polskę to praktycznie norma.

Wszechstronna wypożyczalnia samochodówSzczecin:

Rośnie również popularność wynajmu aut. Wypożyczalnia samochodów to miejsce, do którego coraz częściej i chętniej zaglądają Klienci, zainteresowani ofertą i możliwościami, jakie dają im nasze usługi. Ze względu na dużą rozpiętość potrzeb nasza oferta jest szeroka i skierowana do wielu różnych grup, dlatego udostępniamy cztery główne usługi:

 • wynajem aut osobowych,
 • wynajem aut luksusowych
 • wynajem mikrobusów,
 • wynajem busów osobowych.

W pracy przeprowadzamy również ciągłą analizę potrzeb rynkowych Klientów. Z tego względu naszą szczególną uwagę poświęcamy segmentowi transportu małymi autobusami.

Wypożyczalnia samochodów

Długoterminowy wynajem

Proponowane przez nas busy możecie Państwo wynająć w zależności od potrzeb na krótki weekendowy wyjazd oraz jako pojazd do długotrwałego codziennego użytku w celach służbowych. Wynajem na czas dłuższy niż miesiąc jest alternatywą dla tradycyjnego leasingu, ponieważ nie wiąże się z kontaktami ani procedurami wymaganymi przez bank.

ograniczyliśmy do minimum, a samej rezerwacji można dokonać przez Internet lub telefonicznie. Współpraca z nami to korzyści na wielu płaszczyznach profesjonalnego wynajmu busa, między innymi:

 • konkurencyjne ceny, dodatkowe rabaty i promocje,
 • nowoczesne pojazdy o niewielkim przebiegu i dobrej amortyzacji,
 • profesjonalne wyposażenie busa usprawniające każdą podróż,
 • serwis i przeglądy techniczne jako standard bez dodatkowych kosztów.

Po zakończeniu długotrwałego okresu wynajmu busa istnieje możliwość jego wykupienia z naszej wypożyczalni samochodów na atrakcyjnych warunkach. Również po takiej transakcji oferujemy fachową radę i pomoc na każdym etapie użytkowania zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.

Wynajmij komfort

Bus do wynajęcia – to usługa zdobywająca popularność wśród Klientów nie tylko naszej wypożyczalni. Odpowiadając na widoczne zapotrzebowanie, stworzyliśmy flotę mikrobusów, które mają za zadanie spełniać potrzeby naszych Klientów związane z komunikacją i transportem.

Zainwestowaliśmy czas i środki tak, aby wybrać najlepsze auta z punktu widzenia bezpieczeństwa, ergonomii i ekonomii jazdy. Nasze busy pokonują zarówno lokalne trasy, jak i wożą Klientów w dalsze rejony Polski. Posiadamy bardzo atrakcyjny cennik, dzięki czemu koszt wynajmu busa jest niski i może sobie na niego pozwolić coraz większa liczba Klientów naszej wypożyczalni.

Dobra wypożyczalnia busów

Nadrzędnym celem przy tworzeniu firmy działającej także jako wypożyczalnia busów było dla nas zapewnienie unikalnych rozwiązań w zakresie floty i obsługi klienta. Efektem realizacji tych założeń jest sprawne funkcjonowanie wypożyczalni oraz wysoka jakość usług.

Rodzinny, firmowy, pasażerski, uniwersalny – bus osobowy

Różnorodność wykorzystania naszych busów jest imponująca. Wynajem busa wybierają i nowożeńcy, zapewniający transport gościom, i organizatorzy mniej lub bardziej hucznych i oficjalnych imprez. Nasze mikrobusy często kursują w trybie "z domu do domu" (ang. door to door), dowożąc pasażerów na imrezę, a potem odstawiając ich do domów. Najczęściej nasi Klienci wybierają wtedy wynajem busa osobowego z kierowcą. Dzięki temu mają zapewniony kompleksowy transport i mogą skupić się na celu podróży.

Również wiele firm współpracowało już nami w zakresie transportu swoich pracowników – były to przewozy busem na szkolenia, wyjazdy integracyjne, delegacje pracownicze czy firmowe wakacje.

Okresy świąteczne i urlopowe, długie weekendy, wakacje, ferie i to też okres wzmożonego zainteresowania busami. Nasza wypożyczalnia busów w Szczecinie pracuje wtedy na dużych obrotach. Wynajmujemy busy grupkom przyjaciół i znajomych, którzy często planują sobie wakacje w trasie, połączone ze zwiedzaniem wielu atrakcji. Również rodziny dysponujące na co dzień własnymi samochodami coraz częściej decydują się na wypożyczenie większego auta, które pomieści starszych i młodszych urlopowiczów oraz nierzadko imponującą ilość bagaży.

Busy posiadają wysoki standard wyposażenia, a ich wnętrza są zaprojektowane tak, aby pasażerowie mogli w komfortowych warunkach znieść nawet dłuższe, wielogodzinne trasy. Wydajna klimatyzacja, wygodne fotele, praktyczne schowki, przegrody i uchwyty, możliwości zwiększenia przestrzeni bagażowej poprzez wyjęcie foteli – wszystko to składa się wysoki standard. Oczywiście wszystkie busy z naszej floty posiadają aktualne badania techniczne i są stuprocentowo sprawne oraz zadbane wewnątrz i na zewnątrz.

Optymalne rozwiązania

Głównym powodem wynajmu busów z naszej wypożyczalni są podróże zorganizowane oraz wycieczki rodzinne w komfortowych warunkach. Propozycja naszej wypożyczalni samochodów obejmuje wysokiej klasy busy z nowoczesnym wyposażeniem w standardzie. To idealne rozwiązanie dla osób, które wybierają minimum formalności zamiast długotrwałych umów i zobowiązań.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ