Wynajem mikrobusów

Wynajem mikrobusów W Szczecinie dla grupy pasażerów

Przyjemna jazda

Duży i mały jednocześnie, mikrobus jest typem autobusu przeznaczonym do przewozu mniejszych grup pasażerów. Nie zagłębiając się zbytnio w definicje, można powiedzieć że mikrobusy to autobusy, które mogą przewieźć od dziewięciu do siedemnastu osób, łącznie z kierowcą. Przy czym jest tutaj jedno ale – jeśli dziewiąte miejsce nie należy do kierowcy, wtedy szoferem może być tylko osoba posiadająca prawo jazdy kategorii D1 z ukończonym specjalnym kursem.

Jeśli więc w busie jest dziewięć i więcej miejsc dla pasażerów, auto musi prowadzić wykwalifikowany kierowca. Natomiast mikrobusy liczące do dziewięciu miejsc łącznie z kierowcą mogą być prowadzone przez każdego, kto posiada prawo jazdy kategorii B, gdyż według ustawy taki pojazd jest samochodem osobowym.

Na raz, nieraz, na czas, i tylko u nas

W naszej firmie zdajemy sobie sprawę, że skuteczny transport jest podstawą wielu przedsięwzięć o charakterze tak prywatnym, jak i zawodowym. Dlatego dajemy Państwu możliwość wynajmu nowoczesnych busów, które można wykorzystać na wiele sposobów, aby ułatwić sobie życie. Nasze mikrobusy służą nie tylko do przewozu osób i rzeczy z punktu A do B, ale przede wszystkim mają spełniać wymagania i potrzeby naszych klientów.

Nie jest dla nas ważne, do czego potrzebują Państwo mikrobusa. Czy będzie to wyjazd na imprezę, czy weekendowa wypad nad morze z paczką przyjaciół, nasze auta świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Możemy je polecić ze względu na kilka podstawowych zalet, które sobą reprezentują:

  • są bardzo zwrotne i przy swej dużej pojemności pozwalają skutecznie poruszać się w trasie, po mieście oraz na krętych wiejskich drogach,
  • dzięki modułowemu wnętrzu można wymontować z nich fotele i zyskać dodatkową przestrzeń bagażową,
  • posiadają oszczędne i wydajne silniki, co obniża koszty podróży i nie powoduje dodatkowych stresów w trasie
  • wyróżniają się wysoką ergonomią wnętrza, co pozwala podróżować komfortowo nawet z dużym bagażem.

Wypożyczalnia samochodów

Okazyjnie i na różne okazje – tylko od nas

Na rynku działa wiele firm oferujących wynajem swoich mikrobusów, więc wybór może być trudny. Dlatego warto, by wiedzieli, Państwo, że decydując się na usługi naszej firmy, mogą Państwo liczyć na:

  • w pełni sprawne technicznie i zadbane auta,
  • pełny pakiet ubezpieczeń, z możliwością poszerzenia o dodatkowe opcje,
  • profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy z naszą firmą – od pierwszego kontaktu aż do zwrotu pojazdu,
  • możliwość wynajmu doświadczonego zawodowego kierowcy,
  • specjalne zniżki i rabaty,
  • indywidualne podejście do każdej oferty.

Wynajem mikrobusów opłaca się oczywiście wtedy, kiedy korzystamy z niego okazjonalnie. Nasi Klienci chętnie i często korzystają z wynajmu mikrobusów w Szczecinie przy okazji okolicznościowych imprez, takich jak śluby, studniówki, wieczory kawalerskie i panieńskie, wyjazdy integracyjne.

Mamy już niemałą praktykę w tym co robimy, więc odpowiemy chętnie i profesjonalnie na wszystkie pytania i wyjaśnimy wątpliwości, także zapraszamy do kontaktu.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ