Wynajem luksusowego samochodu do ślubu

>

Wynajem luksusowego samochodu do ślubu

Transport weselny polega na terminowym dotarciu na imprezę ślubną z punktu A do B i do kościoła. A jeśli masz więcej niż jeden weselny samochód z wypożyczalni samochodów, będziesz chciał, aby przyjechały one w tym samym czasie co panna młoda - jeśli nie wcześniej.

Przy wypożyczaniu aut weselnych lub wypożyczaniu limuzyny z kierowcą wybierz renomowaną usługę limuzyny ślubnej - punktualność, obsługa, ubezpieczenie i bezpieczeństwo są bardzo ważne. Cena może być różna w zależności od firmy wynajmującej samochód, możliwe jest uzyskanie taniej limuzyny, ale trzeba wcześniej zaplanować wynajem auta. A jeśli zostawisz ten temat na ostatnią chwilę możesz przepłacić. Zrób listę pytań, które są dla Ciebie priorytetem na dany dzień.

>

Wynajem luksusowego samochodu do ślubu

Pytania do firmy wynajmującej samochody:

 • Ile samochodów będzie Pan/Pani potrzebował/a w ciągu dnia?
 • Jaki jest koszt jednego wynajmu samochodu i jak długo możesz go zatrzymać?
 • Czy oferują zniżki na wynajem wielu samochodów?
 • Czy pobierają dodatkowe opłaty, jeśli impreza ślubna skończy się trochę później?
 • Ile dodatkowych opłat pobierają za przekroczony czas wynajmu auta?
 • Potrzebujesz wynajmu samochodu na cały dzień, na przykład: od ceremonii, na plener, przyjęcie weselne i zabranie Cię do pokoju hotelowego?
 • Czy za korzystanie z luksusowego samochodu do wynajęcia podczas sesji zdjęciowej płacicie dodatkową opłatę?
 • Czy pobierają dodatkowe opłaty za ozdobne wstążki i czerwony dywan?
 • Czy dostarczają szampana i przystawki? Czy jest to bezpłatne, czy też pobierają dodatkowe opłaty?
 • Zapisz numer rejestracyjny wybranego wynajmowanego samochodu.
 • Zapytaj się, czy wybrany przez Ciebie samochód będzie użyty do poprzedniego ślubu tego samego dnia.
 • Ustal o której powinien przyjechać samochód, aby zabrać pannę młodą, pannę młodą itp.
 • Czy wypożyczalnia aut posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej?
 • Sprawdź, czy posiadają licencję na profesjonalne wynajem samochodów.
 • Czy możesz wynająć szofera?

Upewnij się, że wszystko jest zapisane i podpisane. W tym rejestracja samochodu/ samochodów, które wynajmujecie. Należy zwrócić się o kopię formularza lub umowy oraz dokonać rezerwacji online.

>

Przed uroczystością ślubną

Będziesz potrzebował kalendarza dnia ślubu, który będzie zawierał wszystkie aspekty przygotowań do ślubu przed ceremonią i kolejność ceremonii ślubnej, aby przygotować Cię do tego, co przyjdzie.

Wycieczka na wesele może być jednym z najbardziej porywających momentów, które Panna młoda kiedykolwiek spotka - i więcej niż trochę przerażający. W momencie, gdy limuzyna weselna podjeżdża do parafii, Oblubienica jest centralnym punktem uwagi. Będzie fotografowana, a przyszły Małżonek patrzy na nią z miłością bardziej niż kiedykolwiek w jej życiu. Będzie też wyglądała piękniej niż zazwyczaj. Doskonały powód do tego, aby mieć klasyczny, luksusowy wynajęty samochód weselny.

>

Po ceremonii ślubnej

Po uroczystości, podróż z kościoła do przyjęcia weselnego będzie uderzająca. Szampan, kanapki, malownicze widoki na wodę z nowym mężem. Wspaniały pierścień na palcu - nie ma nic lepszego! Inny doskonały powód, aby zrobić to w luksusie, wygodzie i stylu.

Wielkie wjazdy z luksusowym samochodem ślubnym

Pamiętaj, że jest to Twój dzień. Wielkie wejście ma być gwiazdą dnia. Wspaniały powód, aby ogłosić światu swój przyjazd! Wszystkie oczy będą zwrócone na pannę młodą i jej przyszłego męża. Wyobraź sobie tylko zdjęcie ślubne.

>

Harmonogram odbioru ślubnego

Dobrze zaplanowany harmonogram przyjęcia weselnego pomaga młodej pannie uzyskać komfort psychiczny, oraz obraz porządku przyjęć weselnych wydarzeń. O kolejności wydarzeń porozmawiaj z mistrzem ceremonii . Ma to na celu zapewnienie, aby wszystko przebiegało sprawnie, terminowo i zgodnie z Państwa życzeniami. Zamówienie można zmieniać i dostosowywać do własnych pomysłów ślubnych i różnych zwyczajów ślubnych.

>

Dekoracje weselne wynajętego samochodu

Dekoracje weselne dodają uroku Twojemu weselnemu pojazdowi. Oto kilka pomysłów na ozdobienie wynajętego samochodu weselnego. Biała taśma samochodowa weselna jest zdecydowanie najbardziej tradycyjnym elementem dekoracji weselnej, jest również jedną z najtańszych i wygląda elegancko.

Niektóre wypożyczalnie samochodów weselnych mają do wyboru różne pojazdy i są różne rodzaje limuzyn: Bentley Limousines, Cadillac Escalade Limo, Ferrari Limo, Lamborghini Limo, Roll Royce Limo, Corvette Limo, Chevrolety, stretch Hummer limuzyny, vintage limuzyna lub być może Exotic Limo itp.

Wypożyczalnia samochodów do ślubu

wynajem luksusowego samochodu do slubu na caly dzien

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

 • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
 • sobota: 9:00-14:00
 • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ