Właśnie odebrałeś prawko? Wynajmij auto, by to uczcić

>

Wynajmij auto, by uczcić odebranie prawa jazdy

Wielomiesięczny kurs oraz stresujący egzamin na prawo jazdy to trudne doświadczenia. Jeśli zwieńczone zostały sukcesem, możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i nagrodzić się przejażdżką wymarzonym pojazdem. Nie musisz nawet go mieć, czy od razu kupować drogi samochód, co wiąże się z ponoszeniem kosztów jego eksploatacji. Po prostu udaj się do najbliższej wypożyczalni i zrób sobie prezent z okazji odebrania prawka.

>

Okazjonalny wynajem aut

Jeżeli jesteś już szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy i chciałbyś pochwalić się swoimi uprawnieniami, możesz wynająć auto na kilka godzin i pojechać w odwiedziny do dziadków. Wyobraź sobie, jacy będą dumni!

Możesz też wykorzystać swoje uprawnienia, wybierając się ze znajomymi – którzy na przykład jeszcze ich nie mają – na weekendową podróż po okolicy – wtedy wypożycz wygodny, bezpieczny oraz atrakcyjny designersko samochód i ruszajcie przed siebie. Ciesz się wygodą i niezależnością, o jakiej od zawsze marzyłeś. Okazjonalny wynajem aut został stworzony właśnie na takie okoliczności.

>

Wynajem nie musi być długoterminowy, może być na prób

Młodzi kierowcy, rozpoczynający swoją przygodę z jazdą, często nie mają jeszcze jasno sprecyzowanych preferencji względem pojazdów. Wynajem średnio- bądź długoterminowy zapewnia im więc możliwość zapoznania się z możliwościami pracy określonych napędów, różnicą między skrzynią automatyczną a manualną czy też sposobem obsługi auta o określonych parametrach. Wypróbowanie kilku modeli to najpewniejsza droga do podjęcia optymalnej decyzji zakupowej.

>

Wypróbuj, co sprawia Ci radość za kółkiem – czyli zalety wynajmu aut

Brak doświadczenia w prowadzeniu różnych modeli samochodów można łatwo nadrobić, właśnie za pośrednictwem wypożyczalni. Szczecińskie okolice łatwo zwiedzisz samochodem terenowym, pobliskie niemieckie autostrady komfortowo przetestujesz autem o dużej mocy silnika, a sprawność jazdy po mieście wyćwiczysz, wynajmując mały pojazd, który zmieści się nawet w najwęższe miejsce parkingowe. Sprawdź, co ma do zaoferowania rynek samochodowych wypożyczalni, zanim zdecydujesz się na kupno własnego auta.

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ