Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie a wynajem busa osobowego

>

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie a wynajem busa osobowego

W ostatnich latach można zaobserwować gwałtowny wzrost zainteresowania ofertami wypożyczalni samochodów. Szczecin i zlokalizowane w nim firmy tego typu nie stanowią wyjątku od tej reguły. Szczególną popularnością cieszy się wynajem busów osobowych. Wszystko ze względu na fakt, że umożliwiają one zorganizowanie rodzinnego wyjazdu lub zaplanowanie innej wycieczki z udziałem większej liczby osób. To zdecydowanie wygodniejsza opcja od próby wyjechania gdzieś dwoma samochodami.

>

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie i jej oferta

Przewóz osób powinien przebiegać w komfortowych warunkach. Najlepiej w tym przypadku sprawdzi się skorzystanie z możliwości, jakie daje nad duże auto. Wynajęcie samochodu mieszczącego od 8 do 10 pasażerów nie tylko podwyższa jakość samej podróży, ale przyczynia się także do zmniejszenia jej kosztów. Ekonomiczna strona tego rozwiązania objawia się w możliwości podzielenia się ceną wynajmu między uczestnikami wyjazdu, co z pewnością okaże się bardziej opłacalne niż skorzystanie z dwóch pojazdów.

Oferta naszej wypożyczalni samochodów ze Szczecina jest skierowana przede wszystkim do rodzin i grup przyjaciół, którzy lubią spędzać ze sobą wolne chwile. Zaobserwowaliśmy, że najwięcej chętnych na wynajęcie busa pojawia się w okresach świątecznych – podczas Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia. Duże zainteresowanie notujemy także w trakcie długiego weekendu majowego oraz w czasie wakacji, czyli niemal przez cały lipiec i sierpień. W związku ze sporą popularnością świadczonych przez nas usług informujemy, że planowanie wspólnego urlopu ze znajomymi i rodziną warto rozpocząć nieco wcześniej niż dwa tygodnie przez jego rozpoczęciem.

Wielu potencjalnych Klientów zastanawia się nad tym co zyskuje, decydując się na wypożyczenie busa. Otóż lista korzyści jest dość okazała, a jako najważniejsze spośród nich warto wymienić m.in.:

  • gwarancję bezpieczeństwa oferowaną przez firmę zajmującą się wynajmem pojazdów;
  • dostosowanie pojazdu do pory roku;
  • dopasowanie busa do indywidualnych potrzeb Klienta (montaż fotelików dla dzieci, dodatkowe bagażniki na dachu, łańcuchy mocowane do kół itp.)
>

Bus jako idealny środek transportu dla dużych grup

Warto wiedzieć, że każdy Klient naszej wypożyczalni samochodów ze Szczecina otrzymuje od nas nowe auto, które jest poddawane regularnym przeglądom oraz pracom serwisowym. Dzięki takim praktykom pojazdy z oferty są o wiele mniej podatne na wszelkie usterki i awarie. Proponowane przez nas busy są duże, przestronne i przede wszystkim funkcjonalne. Jako priorytet traktujemy zadowolenie Klientów, dlatego też każdorazowo dokładamy wszelkich starań, aby dobrać samochód odpowiednio do indywidualnych potrzeb kontrahenta.

Warto skontaktować się z Działem Obsługi Klienta i opowiedzieć nieco o tym, do czego zamierzamy wykorzystać samochód. Dzięki temu pracownicy firmy będą mieli szansę stworzenia odpowiedniej oferty. Sukces naszej działalności w dużej mierze wynika z umiejętności współpracowania z Klientami.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych uzyskaniem szczegółowej oferty wypożyczalni samochodów ze Szczecina. Pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno pod telefonem, jak i adresem poczty elektronicznej. Można także udać się bezpośrednio do naszej siedziby. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde z postawionych pytań oraz ustalimy szczegóły dalszej współpracy.

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Wypożyczalnia busów

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ