Wypożyczalnia samochodów: szczecińskie firmy przewozowe

>

Wypożyczalnia samochodów: szczecińskie firmy przewozowe

Każdego roku wzrasta liczba przedsiębiorstw zainteresowanych usługami świadczonymi przez wypożyczalnie samochodów. Szczecin ma dość mocno rozwinięty pod tym względem rynek. Prestiż firmy jest poniekąd uzależniony od tego, jakimi autami poruszają się jej pracownicy. Co więcej, odpowiednio dobrany pojazd przekłada się również na komfort ich pracy, co z kolei sprawia, że są oni bardziej wydajni. Najlepsze wypożyczalnie oferują Klientom szeroki wybór samochodów, przez co bez większego trudu można dostosować je do ich indywidualnych potrzeb.

>

Solidna wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Każda firma powinna być reprezentowana w godny sposób. Jednym z najprostszych sposobów budowania własnego wizerunku jest poruszanie się dobrym samochodem. Niestety, nie każde przedsiębiorstwo ma przeznaczony budżet na zakup nowego środka transportu. Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie ma na to sposób – wynajem auta wydaje się idealnym rozwiązaniem tego problemu.

Korzystanie z możliwości wynajęcia pojazdu zyskuje coraz większą popularność. Wszystko to wynika m.in. z faktu, że przedsiębiorcy wierzą w duże znaczenie posiadania floty nowoczesnych pojazdów i ich udziału w budowaniu wizerunku marki. W końcu to właśnie dzięki temu, w jaki sposób są postrzegani pracownicy firmy, zależy liczba pozyskanych kontrahentów oraz partnerów biznesowych, co z kolei jest kluczowe dla odniesienia przez nią sukcesu. Inwestycja w pojazdy dla osób pełniących funkcję przedstawicieli danej działalności jest zatem bardzo opłacalnym przedsięwzięciem.

>

Trzy możliwości wynajęcia aut

Istnieją trzy opcje wynajmu samochodów. Ich wybór powinien zostać dopasowany do specyfiki prowadzonego biznesu. Firmy przewozowe mają inne potrzeby niż przedsiębiorstwa zajmujące się handlem. Jeśli podjęte działania zostaną dobrze przemyślane, wówczas zachowanie idealnego balansu między kosztem inwestycji a nieustannym dostępem do aut, będzie w pełni możliwe. Nasza wypożyczalnia samochodów ze Szczecina proponuje rozwiązania w postaci wynajmu:

  • krótkoterminowego, czyli zakładającego, że samochód zostanie wypożyczony na okres od jednej doby, do miesiąca. To idealne rozwiązanie dla osób wyjeżdżających w delegację, na konferencję firmową, szkolenie lub inne wydarzenie tego typu;
  • średnioterminowego, gdzie czas przeznaczony na użytkowanie samochodu zawiera się w widełkach od jednego, do dwunastu miesięcy. To propozycja dla firm, które często wysyłają swoich pracowników, aby podpisywali oni kontrakty z innymi przedsiębiorstwami na terenie kraju lub poza jego granicami;
  • długoterminowego – obejmującego od roku, do trzech lat. Skorzystanie z takiej oferty umożliwia późniejsze wykupienie pojazdu. To nieco bardziej opłacalna forma leasingu, która umożliwia swobodę obracania pieniędzmi firmy. Warto wiedzieć, że obowiązek ubezpieczenia takiego auta spoczywa na wypożyczalni, podobnie jak opłacanie przeglądów technicznych i zapewnienie auta zastępczego w razie takie potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych poznaniem szczegółowej oferty wypożyczalni samochodów. Szczecin to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, jednak współpracujemy z przedsiębiorstwami zlokalizowanymi na terenie całej Polski. Jesteśmy zarówno wypożyczalnią samochodów dostawczych, jak i osobowych. Chętnie odpowiemy na każde z nurtujących Państwa pytań i ustalimy warunki współpracy między nami.

Wypożyczalnia samochodów z dworca Szczecin

Wynajem busów

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ