Długi weekend z przyjaciółmi – wypożycz busa i w trasę

>

Wypożycz busa i w trasę

Zbliża się dłuższy weekend, a Ty nie masz pomysłu, jak spędzić go w niesztampowy sposób? Zaproś przyjaciół, wynajmijcie busa i zwiedzajcie świat w zupełnie nieskrępowany sposób. Oderwij się od codzienności i ciągłych obowiązków, daj się ponieść fantazji, wyznacz ciekawą trasę i ruszaj w drogę. Samotnie lub ze znajomymi.

>

Podróż zaczyna się w wypożyczalni samochodów

Koszty wynajmu busów, podzielone na dużą liczbę uczestników wyprawy, będą zachęcająco niskie w porównaniu z podróżowaniem samochodami osobowymi. Wspólnie spędzony czas, pozwoli na odpoczynek w gronie znajomych i zamieni nawet wielogodzinną podróż w doskonałe spotkanie towarzyskie. By zoptymalizować koszty, możecie zmieniać się w roli kierowcy. W przypadku, gdy zależy Wam na pełnym komforcie, idealnym rozwiązaniem będzie wynajem busa z profesjonalnym kierowcą.

>

Wynajem busów – na co zwracać uwagę?

Aby podróż była maksymalnie komfortowa, skorzystaj z usług wypożyczalni, która będzie oferowała nowoczesne pojazdy wyposażone w niezbędne udogodnienia typu klimatyzacja, kierownica wielofunkcyjna, czy też systemy wspierające bezpieczeństwo jazdy. Rzetelna wypożyczalnia samochodów zapewni Ci kompleksowe ubezpieczenie oraz w pełni sprawny pojazd, byś mógł skupić się na celu i charakterze wyprawy.

>

Majówka na Wybrzeżu

Przedłużony weekend majowy możesz zaplanować nad Bałtykiem. Wynajem busa zaplanuj już wcześniej – zyskasz wtedy pewność, że wybierzesz dokładnie taki model, jaki będzie Ci odpowiadał. Później zbierasz przyjaciół i ruszacie na wschód. Albo na zachód. Albo na północ (o ile opuszczenie granic kraju zostało uwzględnione w umowie z wypożyczalnią).

Zwiedzicie kolejne nadmorskie miejscowości, skosztujcie lokalnych przysmaków kulinarnych, odwiedźcie malownicze plaże. Zaplanujcie dłuższy pobyt w zjawiskowym Trójmieście i cieszcie się pełną swobodą, jaką daje podróżowanie niezależne od komunikacji miejskiej.

Odważcie się zrezygnować z dotychczasowych schematów i odkryjcie zupełnie nowy sposób spędzania wolnego czasu. To może być pierwszy weekend z wielu, który spędzicie, podróżując wypożyczonym busem.

Kierownica klasycznego starego samochodu
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ