Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie: z lotniska do centrum

>

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie: z lotniska do centrum

Podróże samolotami stają się coraz bardziej powszechne. Nie zawsze jednak dostanie się z portu lotniczego do centrum pobliskiego miasta jest zupełnie proste. Z prośbą o pomoc można zwrócić się do wypożyczalni samochodów w Szczecinie. Lotnisko jest zlokalizowane około 30 km od metropolii. Auto osobowe lub bus do wynajęcia to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie możliwość podróżowania w komfortowych warunkach. Skorzystanie z takiej oferty pozwala na ogromną swobodę, niemożliwą do uzyskania decydując się na dojazd do Szczecina pociągiem lub innym rodzajem komunikacji publicznej.

>

Wypożyczalnie samochodów w Szczecinie: lotnisko–centrum w pół godziny

Zakończenie podróży samolotowej to utrapienie wielu osób. Zwykle wiąże się ono z koniecznością skorzystania z usług Polskich Kolei Państwowych lub zatłoczonego autobusu. Może być to trudne szczególnie dla tych przyjezdnych, których bagaż ma imponujący rozmiar. Na szczęście usprawnienie tego procesu nie należy do szczególnie trudnych. Wystarczy skontaktować się z naszą wypożyczalnią samochodów ze Szczecina. Lotnisko-centrum to trasa możliwa do pokonania w około 30 minut. To propozycja dla ludzi nielubiących ścisku panującego we wszelkich środkach transportu komunikacji publicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci byli usatysfakcjonowani poziomem świadczonych usług.

Przylatując do portu lotniczego Szczecin-Goleniów, warto skontaktować się z nami i zamówić samochód wraz z kierowcą. Wybór tej opcji pozwoli w pełni zrelaksować się podczas powrotu do domu. Dla naszych kontrahentów przygotowaliśmy dwie możliwości odnośnie planu wypożyczenia pojazdu. Mowa w tym przypadku o wynajmie:

  • krótkoterminowym;
  • długoterminowym.

Jedna z gałęzi działalności naszego przedsiębiorstwa zakłada przewóz osób. Wynajem busa z kierowcą to ciekawa propozycja, którą warto rozważyć. Chętnie przedstawimy szczegóły dostępnych opcji. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w tym celu.

>

Wynajem aut w Szczecinie – informacje praktyczne

Coraz więcej osób korzysta z usług świadczonych przez wypożyczalnię samochodów w Szczecinie. Lotnisko jest oddalone od centrum na tyle daleko, że rozpatrzenie takiej oferty ma naprawdę sens. Zapewnienie transportu do portu lotniczego w Goleniowe i z powrotem do Szczecina to bardzo ważny element całej podróży. Jest on istotny choćby ze względu na to, że eliminuje czynnik odpowiedzialny za stres w chwili, gdy po przylocie trzeba szybko organizować sobie dojazd do domu.

Wynajem samochodów z lotniska to gwarancja zadowolenia z usługi. Jesteśmy pewni, że możemy sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Sukces naszego przedsiębiorstwa polega na tym, że staramy się dostosowywać ofertę i warunki współpracy do indywidualnych potrzeb interesanta. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Oferujemy Państwu samochody osobowe i busy wysokiej jakości. Zachęcamy do kontaktu z wszystkich zainteresowanych współpracą z solidną wypożyczalnią samochodów ze Szczecina. Lotnisko to jeden z wielu punktów, gdzie można skorzystać z naszej oferty. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod telefonem oraz adresem poczty elektronicznej.

Wypożyczalnia samochodów z lotniska Szczecin

Wynajm aut okazjonalny

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ