Za kółkiem samochodu z wypożyczalni

>

Wynajem samochodu w Europie vs Ameryce

Szczecin jest piątym co do wielkości miastem w Polsce. Wynajem samochodów w Szczecinie jest bardzo wskazany dla odwiedzających miasto, ponieważ oferuje podróżnym najdogodniejszy sposób poruszania się po mieście. Położony na brzegu Morza Bałtyckiego, Szczecin jest często uważany za jedno z najpiękniejszych miast w całej Polsce. Jest także siedzibą nauki, siedzibą Akademii Morskiej i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, które co roku wciąż kształcą tysiące studentów. Duża część Szczecina została odbudowana po II wojnie światowej, ale miasto nadal wygląda bardzo podobnie jak przed tym okresem. Szczecin posiada mnóstwo parków i dobrą sieć dróg, co sprawia, że podróżowanie samochodem jest bardzo proste. Platinum Rent posiada dogodny oddział zlokalizowany w centrum Szczecina przy ul. Madalińskiego.

>

Nasze pojazdy na wynajem w Szczecinie

W Szczecinie istnieje wiele możliwości wynajmu samochodów. Dzięki przyjaznemu zespołowi w Platinum Rent można z łatwością wypożyczyć wszystkie typy i klasy samochodów. Dostępne są auta klasy mini oraz małe samochody kompaktowe, które są idealne dla podróżujących samotnie i par. Rodziny mogą lepiej wyposażyć się w średnio- lub pełnowymiarowy sedan, a jeśli chcą podróżować w dobrym stylu, Platinum Rent oferuje również gamę samochodów klasy premium. Dla większych grup i rozbudowanych rodzin, dlaczego nie rozważyć przestrzennego i przestronnego busa 9 osobowego?

>

Na lotnisku

Port Lotniczy Szczecin Goleniów położony jest poza główną obwodnicą miasta, na wschodzie. W związku z tym, wynajem samochodów w Szczecinie jest bardzo polecany dla wszystkich przybywających drogą lotniczą. Aby wjechać do miasta od jego południowej strony, należy jechać autostradą S10 w kierunku zachodnim.  Podróż z lotniska do centrum Krakowa trwa około 30 minut. Oddział na lotnisku Platinum Rent otwiera się wcześnie o 8 rano, siedem dni w tygodniu.

>

Tania wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Wypożyczenie samochodu musi być opłacalną opcją dla wszystkich podróżujących do miasta. Dzięki zespołowi Platinum Rent w Szczecinie oferowane są niskie ceny dla wszelkiego rodzaju gości. Jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie najniższej możliwej ceny jest uzyskanie wyceny wynajmu przed przyjazdem do Polski. Rezerwując wynajem samochodu przez Internet i z wyprzedzeniem, otrzymujesz często znacznie lepszą cenę wynajmu niż osoby, które wynajmują samochód na miejscu, krótko po przyjeździe do Szczecina. Co więcej, w Internecie można znaleźć wyjątkowe oferty i promocje, takie jak specjalne oferty weekendowe, które są idealne dla osób przyjeżdżających na krótki pobyt, lub tych, które szukają wynajęcia samochodu na zaledwie kilka dni, dzięki czemu mogą wybrać się na specjalną jednodniową wycieczkę poza miasto.

Za kółkiem samochodu z wypożyczalni

Wynajem aut plakat z oferta

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ