Wypożyczalnia samochodów Platinum Rent, jesteśmy wolni od Covidów!

>

COVID-19 wypożyczalnia samochodów przepisy

W czasie stanu pandemii przyzwyczailiśmy się do tej sytuacji, spełniając każdy krok i etap w ramach nowych przepisów określonych przez rząd. W ten sposób, w kierunku nowej normalności, staliśmy się firmą wypożyczającą samochody w Szczecinie wolną od Covidów.

>

Co to znaczy "Covid-free"?

Covid-free to nowa koncepcja przypisana każdej firmie realizującej nowe działania zdrowotne powstałe w czasie pandemii. Od pierwszego dnia Wypożyczalnia samochodów Platinum Rent dostosował się do nowych okoliczności, wprowadzając protokół pracy przeciwko Covid-19. Jego głównym celem było zagwarantowanie w każdej chwili bezpieczeństwa klientów i uniknięcie rozprzestrzeniania się wirusa.

W tym celu, proces czyszczenia i dezynfekcji naszej floty wynajmowanych samochodów został znacznie zwiększony. Mimo, że istniał już protokół czyszczenia, teraz zwiększamy nasze obowiązki w obszarach pojazdu, których pasażerowie normalnie dotykają. Stosujemy również końcową dezynfekcję wnętrza pojazdu za pomocą urządzenia do ozonowania, aby oczyścić powietrze i zabić każdego wirusa, przez cały czas używając IWO (indywidualne wyposażenie ochronne).

Kolejnym kluczowym czynnikiem w protokole wypożyczalni samochodów Platinum Rent Covid-free jest ograniczenie kontaktu z klientem. Osiągamy to dzięki ekranom ochronnym umieszczanym na biurkach, żelowi dezynfekcyjnemu do dyspozycji klienta, czekaniu na naklejki turn na podłodze i zmniejszeniu maksymalnej pojemności wewnątrz biura do jednej osoby na raz (jak ostrzega naklejka na drzwiach wejściowych do biura). Ponadto, pracownicy wypożyczalni samochodów Platinum Rent po zdezynfekowaniu rąk noszą indywidualne wyposażenie ochronne, takie jak maska i rękawice.

>

Wypożycz bezpieczny samochód w Szczecinie

Naszym priorytetem jest ciągłe oferowanie naszych usług, jak również dostosowywanie się do zmian.
Inną ważną nowością w tym czasie jest nasze wsparcie dla kilku inicjatyw, takich jak #Pomagamy, hołd dla tych pracowników szpitali Szczecina. Ludzi, którzy zawsze stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoich pacjentów. W wypożyczalni samochodów Platinum Rent nadal oferujemy nasze usługi wynajmu samochodów osobowych i dostawczych w Szczecinie i okolicy. Zmniejszając koszty dla freelancerów i firm podczas pandemii, aby mogły one nadal oferować swoje usługi.

W czasie pandemii w Platinum Rent sami ulepszamy markę i oferujemy nowe modele aut. Chodzi o to, aby podróżować komfortowymi samochodami, jednocześnie korzystając atrakcyjnych cen. Nasza oferta będzie doskonale pasował do tych użytkowników, którzy nie posiadają własnego pojazdu i nie chcą korzystać z transportu publicznego w obawie przed zarażeniem. Wynajmu samochodu gwarantuje bezpieczeństwo użytkowników poprzez sterylizację pojazdów pomiędzy kolejnymi wynajmami.

Naszym głównym celem jest wsłuchiwanie się w potrzeby społeczeństwa i dostosowywanie się do zmian spełniających nowe przepisy. W Platinum Rent ze Szczecina wciąż pracujemy nad tym, aby zaoferować najlepszą usługę wynajmu samochodów i udostępnić Państwu naszą flotę pojazdów. Razem wrócimy do normalności!

Krótkoterminowy wynajem aut

Platinum Rent szczecin covid free

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ