Samochód z wypożyczalni na wypad do Trójmiasta (cz. 2 nadmorskiego przewodnika Wypożyczalni Samochodów Szczecin)

>

Samochód z wypożyczalni na wypad do Trójmiasta

Wiemy już, że wyjeżdżając z okolic Szczecina, będziemy mogli zwiedzić po drodze praktycznie całe Pomorze. I nie musimy posiadać własnego samochodu. Wystarczy skorzystać z możliwości, jakie daje wynajem samochodów i cieszyć się wysokim komfortem oraz nieograniczonymi możliwościami zwiedzania. Trójmiasto posiada wyjątkowo bogatą ofertę turystyczną, rekreacyjną oraz wypoczynkową, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

>

Wynajem busów sposobem na optymalizację kosztów wypraw w większym gronie

Do rekreacyjnego zwiedzania można zaprosić większą grupę znajomych – to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu. Wypożyczamy busa, dzielimy koszty i maksymalnie zoptymalizujemy wydatki. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabawa i wspólnie spędzony czas rozpoczną się już od pierwszych minut wyprawy. Nowoczesne i w pełni wyposażone busy zapewniają komfort przejazdu oraz łatwość podróżowania nawet na wąskich i trudno dostępnych drogach. Dają też niezależność, której trudno się spodziewać po komunikacji miejskiej.

>

Co warto zobaczyć w Trójmieście

Na początek polecamy gdańską starówkę – by móc poczuć klimat historii oraz splendor tego miasta portowego. Warte uwagi są także: Dwór Artusa, Złota Brama, Długi Targ oraz bazyliki i zabytkowe kościoły. Będąc w Trójmieście, nie można pominąć Stadionu Ergo Arena, czy Wyspy Spichrzów. Gdynia z kolei zaprasza do zwiedzenia okrętu – Muzeum ORP Błyskawica a także Żaglowca–Muzeum „Dar Pomorza”. Duże wrażenie robi także Akwarium Gdyńskie.

Natomiast sopockie molo oraz pobliskie plaże zapewniają doskonałe warunki do odpoczynku w urokliwych zakątkach. Dawne tereny Stoczni Gdańskiej, zrewitalizowane i przywrócone przestrzeni wspólnej, oferują atrakcyjnie przedstawioną historię najnowszą naszego kraju z Europejskim Centrum Solidarności włącznie.

Ze Szczecina do Gdańska dojedziemy już w około 4, 5 godziny. Taka weekendowa wyprawa, dzięki samochodowi z wypożyczalni, będzie stanowić znakomitą odskocznię od codziennej, żmudnej rzeczywistości. A wracając, może zajrzymy na Hel?

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ