Co robi przycisk " REST"?

>

Wypożyczony samochód zadrapany na parkingu

Zastanawiałeś się kiedyś, co robi przycisk REST na panelu sterowania ogrzewania w samochodzie? Niezależnie od tego, czy jest to nowy samochód, czy też wynajmujesz samochód, przycisk REST może nie być Ci znany. Jest to świetna funkcja, która zapewni Ci ciepło i oszczędność paliwa.
Krótko mówiąc, przycisk REST w samochodzie z wypożyczalni można wcisnąć, gdy silnik nie pracuje, a ogrzewanie jest wyłączone. Przycisk REST umożliwia wdmuchiwanie ciepła resztkowego z silnika i układu chłodzenia do kabiny w celu dalszego ogrzewania wnętrza samochodu. Funkcja ta działa zazwyczaj do 30 minut (w zależności od samochodu), aby zapobiec rozładowaniu akumulatora, a ponadto jest prawdopodobne, że całe ciepło resztkowe zostanie w tym czasie odprowadzone.

>

Co robi przycisk REST w VW?

Większość nowoczesnych Volkswagenów posiada przycisk REST na elementach sterujących nagrzewnicą, który po prostu umożliwia doprowadzenie ciepłego powietrza z komory silnika do wnętrza, gdy silnik już nie pracuje. Zredukuj emisję spalin i zwiększ oszczędność paliwa, korzystając z przycisku REST w VW, gdy jesteś na postoju, ale nadal potrzebujesz włączyć nagrzewnicę.

>

Co robi przycisk REST w BMW?

Podobnie jak przycisk REST w VW, przycisk REST w BMW kieruje ciepłe powietrze z silnika do kabiny wynajmowanego auta , utrzymując ciepło nawet przez 30 minut, gdy silnik nie pracuje.
Co robi przycisk REST w Mercedesie?
Przycisk REST w Mercedesie utrzymuje ciepło w kabinie nawet przez pół godziny po wyłączeniu silnika. Mały wentylator wdmuchuje do wnętrza wypożyczonego samochodu ciepłe powietrze resztkowe z komory silnika i układu chłodzenia, aby pomóc utrzymać ciepło nawet wtedy, gdy silnik nie pracuje.

>

Kiedy używać przycisku REST?

W świadomym ekologicznie świecie, w którym obecnie żyjemy, technologia start/stop silnika zmniejsza emisję zanieczyszczeń. Nie uczestniczymy w ruchu drogowym i nie zatrzymujemy się przy pracującym silniku, zużywając paliwo i emitując szkodliwe gazy do środowiska bez powodu. Jednak w mroźny zimowy dzień nie trzeba długo czekać, aż ciepło w kabinie szybko się rozproszy. W tej sytuacji można użyć przycisku REST, który pompuje ciepło resztkowe z silnika do kabiny, aby zaoszczędzić na konieczności uruchamiania silnika tylko po to, aby utrzymać ciepło.

Wynajem samochodów w Szczecinie

Wynajem aut krótkoterminowy na wyjazd

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ