Po samochód do wypożyczalni i w drogę – zwiedzamy Pomorze (cz. 1 nadmorskiego przewodnika Wypożyczalni Samochodów Szczecin)

>

Po samochód do wypożyczalni i w drogę

Ilość atrakcji, które oferuje nam Pomorze, może zapewnić doskonałą rozrywkę na wiele tygodni. Gdy jednak nie dysponujemy taką ilością wolnego czasu, a jednocześnie chcielibyśmy zobaczyć jak najwięcej, to postawmy na wypożyczalnię aut. Zyskujemy w ten sposób niezależność, mobilność i pełną satysfakcję ze sposobu i możliwości spędzania wolnego czasu.

>

Wypożycz auto w Szczecinie

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem auta w renomowanej wypożyczalni, to otrzymujemy w pełni sprawny i ubezpieczony pojazd, który dowiezie nas we wszystkie miejsca, które chcielibyśmy odwiedzić.

Rozpoczynając swoją przygodę w Szczecinie, będziemy mogli przejechać całą linię wybrzeża, aż po wschodnią granicę, poznając urokliwe zakamarki i dowiadując się, jakie atrakcje kryją lądowe obszary Pomorza.

>

Na zamiejskie wypady dla miłośników natury – pokaźne SUV-y z wypożyczalni

W wypożyczalniach samochodów można wybierać różnorodne modele. Jeżeli zależy nam na zwiedzeniu atrakcji obejmujących cuda natury, to wybierzemy model z napędem 4x4, by uzyskać możliwość podróżowania także po trudnym terenie. Odpoczynku możemy poszukać w Słowińskim Parku Narodowym. Napotkamy tam przymorskie jeziora, torfowiska, bagna, a przede wszystkim zaś – zobaczymy mierzeję z ruchomymi wydmami.

Ciekawą propozycję stanowią także Bory Tucholskie. Bogata fauna i flora skupiona wokół siedlisk borowych z licznymi jeziorami to doskonałe miejsce na spacery i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Długość polskiej linii brzegowej to ponad 770 km, więc wypożyczając samochód, zyskujemy wiele okazji, by odwiedzić bałtyckie plaże – im także natura nie poskąpiła uroku.

>

Dla zwolenników historii i tradycji – komfortowe miejskie auta do wypożyczenia

Zrywny, bezpieczny i wyposażony w klimatyzację samochód z wypożyczalni, zagwarantuje radość z podróżowania po Pomorzu. Oprócz atrakcji Trójmiasta oraz innych nabrzeżnych miast, warto zaplanować sobie wizytę w słynnym zamku w Malborku, którego historia i architektura zachwyca siłą, z jaką opiera się wpływowi czasu. Miłośnicy nietypowych pojazdów oraz ci, którzy zwiedzają Pomorze z dziećmi, powinni także zainteresować się Retro Expressem w Gryficach, który zapewnia możliwość przejażdżki kolejką wąskotorową.

W kolejnym wpisie zobaczymy, co ma nam do zaoferowania Trójmiasto.

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ