Wynajem długoterminowy zamiast zakupu auta

>

Odlotowa wypożyczalnia samochodów Goleniów lotnisko

Każdy wie, że parkingi na lotniskach są zapchane i tylko przy terminalach czasami można znaleźć wolne miejsce – za kilkakrotnie wyższą stawkę niż gdzieś indziej. Stwarza to szczególny problem przed wyjazdem na wakacje, gdy trzeba pozostawić na lotnisku samochód na dwa tygodnie. W tym wypadku z pomocą może przyjść wypożyczalnia aut. Dla przykładu, wypożyczalnia samochodów Goleniów lotnisko wprowadziła kilka usług, które pozwalają pasażerom podejmować decyzję o pozostawieniu własnego auta w domu. Wiążę się to nie tylko z wynajęciem samochodu, zatem jest alternatywą i ciekawą, i w tej branży nowatorską.

>

Wypożyczalnia samochodów Szczecin Goleniów lotnisko – usługi

Oczywiście podstawową usługą świadczoną przez wypożyczalnię przy lotnisku jestwynajem krótkoterminowy. Cechują go następujące zalety:

 • niezależność i oszczędność czasu – związana z brakiem konieczności oczekiwania na transport miejski czy korzystanie z taksówek,
 • cena – koszty wynajmu krótkoterminowego nie są wysokie, wypożyczalnia samochodów Szczecin lotnisko proponuje np. auta do wynajęcia już za 29 zł za dobę,
 • wygoda – bez względu na ilość bagaży, a nawet osób (wypożyczalnia wynajmuje również busy),
 • możliwość rezerwacji online – auto wynająć można w kilka minut posługując się aplikacją w telefonie, po przylocie na docelowe lotnisko umowa i samochód będą już przygotowane,
 • optymalizacja spełnienia wymagań – wypożyczony samochód może idealnie wpisać się w potrzeby Klienta, a przykładem jest tu przylot na krótkie spotkanie biznesowe, wynajęcie auta, udanie się na miejsce, po czym tego samego dnia zdanie auta na lotnisku i odlot do domu.

Natomiast do tych innowacyjnych usług, które wypożyczalnia samochodów Szczecin lotnisko świadczy, należą:

 • wynajem samochodów z szoferem – co dotyczy albo aut reprezentacyjnych, albo busów (przewóz grup osób),
 • podstawianie auta pod dom – Klient może zamówić samochód w określone miejsce, by dojechać na lotnisko, gdzie następnie zda pojazd przez wylotem,
 • wynajem na minuty i godziny – są to stosunkowo nowe formy wynajmu, lecz stają się coraz bardziej popularne.

Wypożyczalnie samochodów wychodzą więc w pewnym stopniu ze swojej roli i zaczynają świadczyć m.in. usługi przypisane dotąd taksówkom. Progres w tym zakresie jest zauważalny w większym stopniu, gdyż coraz częściej Polacy wolą wynajmować samochody, niż je kupować lub po prostu korzystają z przewozów dla wygody.

>

Jak to wszystko działa

Większość wypożyczalni, które oferują swoje usługi na lotniskach, posiada centralę, zazwyczaj w centrum miasta. Tak też funkcjonuje wypożyczalnia samochodów Szczecin lotnisko i ma to swój cel. Jeśli podróżny wynajmuje auto na lotnisku po przylocie jedynie po to, by dojechać do swojego domu, wówczas może przewieźć walizki w miejsce zamieszkania, a następnie zdać auto w centrali w mieście. Nie ma więc konieczności powrotu w tym celu na lotnisko.
Ułatwione jest dzięki temu również podstawianie samochodu pod dom, jeśli Klient decyduje się na wynajęcie auta, by dojechać na lotnisko. Wówczas może samochód pozostawić na miejscu. Fakt, że wypożyczalnia na lotnisku jest tylko punktem obsługującym Klientów wnosi zarówno wygodę wykluczającą konieczność powrotu w miejsce najmu, jak i wpływa na niższą cenę wynajmu – niezależnie od kierunku (z lotniska lub na lotnisko), wypożyczony samochód przejeżdża krótszą drogę i jest szybciej zdany.

>

Jakie są ceny wynajęcia samochodu na lotnisku

Wobec rozwoju wypożyczalni samochodów, konkurencji, która zawsze wpływa na redukcję cen, a także tendencji społecznej związanej z rzadszym zakupem aut, na rzecz ich wynajmu, ceny unormowały się w ostatnim czasie na poziomie, który umożliwia wynajem samochodu bez znacznego obciążenia budżetu. W omawianym wypadku nie ma to jednak znaczenia. Wypożyczalnia samochodów Szczecin Goleniów lotnisko wynajmuje auta na dobę lub nawet godziny czy minuty. Generalnie więc pieniądze wydane na wygodę dojazdu do domu lub na lotnisko samochodem, stanowią nikły wydatek np. wobec ceny wakacji. Trzeba jednak podkreślić, że wynająć niewielkie auto można już za 29 zł na dobę (co sprawia, że Klient nie musi się również śpieszyć ze zwrotem). Wymienianie innych zalet jest tu więc wręcz zbędne.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Szczecin

wnętrze samochodu z wypożyczalni w Szczecinie

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

 • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
 • sobota: 9:00-14:00
 • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ