Wypożyczalnia samochodów

Stare Miasto Szczecin

KONTAKT

Podróżuj z nami

Wynajmij online

Sprawdź ofertę

>

Nasze samochody do wynajęcia w Szczecinie

Jeśli szukasz odpowiedniego samochodu do wypożyczenia w Szczecinie, Platinum Rent posiada wspaniałą flotę. Możesz wybrać odpowiedni dla siebie samochód, niezależnie od tego, czy jesteś w podróży służbowej czy na wakacjach. Jeśli prowadzisz samochód osobiście, dla wygody polecamy kompaktowe modele. Platinum Rent ma ekonomiczne samochody, aby zaoszczędzić fundusze na podróż, ale także modele samochodów na wynajem aut  luksusowych i sportowych. Grupy lub rodziny mogą wynajmować przewoźników dla większej przestrzeni, a jeśli chcesz jeździć w bardziej wytrzymałym terenie, istnieją SUV-y.

>

Tania wypożyczalnia samochodów

Dzięki doskonałym ofertom Platinum Rent, gdy wypożyczasz samochód, możesz dokonać rezerwacji online, aby transakcja przebiegła sprawnie. Wynajmując samochód w jednym z oddziałów w mieście lub lotnisku znajdziesz szeroką gamę pojazdów:

  • wynajem samochodów osobowych,
  • wypożyczalnia samochodów dostawczych,

w niezwykle konkurencyjnych cenach. Zaoszczędź więc pieniądze na przedpłatę za wynajem auta. Przy dokonywaniu rezerwacji możesz uwzględnić dodatki, takie jak fotelik dziecięcy lub nawigacja. Flota Platinum Rent oferuje pojazdy oszczędne pod względem zużycia paliwa, co jest korzystne dla Twojego budżetu i przyjazne dla środowiska naturalnego.

>

Wynajem samochodów na lotnisku

Lotnisko Szczecin Goleniów znajduje się około 40 km na północny wschód od Centrum Szczecina. Jest to 9 co do wielkości lotnisko w Polsce pod względem liczby pasażerów. Wewnątrz samego terminalu znajduje się oddział wypożyczalni samochodów Platinum Rent, dzięki czemu odbiór wynajętego samochodu jest niezwykle łatwy i wygodny.

Platinum Rent jest doskonałym wyborem dla wynajmu samochodów, ponieważ można dokonać rezerwacji online w oddziale na lotnisku, co jest wygodne i proste. Dodaj przy rezerwacji nawigację, fotelik dla dziecka i korzystaj z doskonałej oferty. Posiadamy zarówno samochody osobowe jak i dostawcze po konkurencyjnych cenach w dwóch wariantach:

  • wynajem krótkoterminowy,
  • wynajem długoterminowy,

Uzyskaj najlepsze oferty przy rezerwacji online i jednocześnie oszczędzaj pieniądze na przedpłaconym wynajmie. Ponadto, pojazdy oszczędne pod względem zużycia paliwa zapewniają ekonomiczną i przyjazną dla środowiska naturalnego podróż za każdym razem.

>

Nasze auta do wynajęcia w Szczecinie

Rezerwacja wynajmu samochodu w Szczecinie w Platinum Rent oznacza, że możesz skorzystać z bogatej oferty aut. Jeśli podróżujesz na wakacje lub służbowo, wynajęcie samochodu kompaktowego lub ekonomicznego pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i jest wygodne. Jeśli jednak wolisz luksusowy model, wypożyczalnia samochodów Platinum Rent może zaspokoić Twoje potrzeby. Wynajęcie samochodu osobowego jest popularne wśród rodzin lub grup, a SUV-y świetnie nadają się do elastycznej jazdy po okolicy.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ