Wypożyczalnia samochodów Goleniów – lotnisko szczecińskie

>

Wypożyczalnia samochodów Goleniów – lotnisko szczecińskie

Szczecinianie, którzy często podróżują samolotami, z pewnością zdążyli już docenić fakt istnienia wypożyczalni samochodów w Goleniowie. Lotnisko jest zlokalizowane około 30 km od centrum Szczecina, a więc warto zadbać o to, aby powrót z wojaży został zakończony wcześniej zorganizowanym transportem do domu. Warto rozważyć np. wynajęcie busa z kierowcą, aby usprawnić całość tego procesu. Korzystanie z pociągu lub środków publicznej komunikacji jest dość uciążliwe, gdy jesteśmy posiadaczami dużej torby podróżnej. Wypożyczenie samochodu jest znacznie bardziej komfortową opcją.

>

Wypożyczalnia samochodów w Goleniowe, czyli lotnisko-Szczecin w 30 minut

Wynajęcie samochodu, którym dojedziemy do lub z lotniska umożliwia dokładniejsze zaplanowanie całej podróży. To szczególnie ważne dla osób, które zmieniają miejsce pobytu ze względu na konieczność utrzymania różnego typu kontaktów biznesowych. Usługi wypożyczalni samochodów przypadły do gustu wielu przedsiębiorcom, którzy korzystają z nich m.in. podczas transportowania do Szczecina:

  • osób powracających z podróży służbowych;
  • pracowników wracających z konferencji;
  • przybywających do miasta kontrahentów zagranicznych.

Wybór usług naszej firmy to gwarancja otrzymania nowoczesnego samochodu, z pełnym wyposażeniem. W przypadku wyboru opcji wynajmu auta wraz z kierowcą zapewniamy, że personel jest wykwalifikowany i ma doświadczenie w zawodzie. Staramy się, aby nie można było niczego zarzucić wypożyczalni samochodów w Goleniowe. Lotnisko-Szczecin to trasa możliwa do pokonania w pół godziny. Taka podróż trwałaby o wiele dłużej, gdyby zdecydowali się Państwo na skorzystanie z oferty transportu publicznego.

>

Korzyści wynikające z wynajęcia samochodu

Nasza firma umożliwia Klientom wynajem aut, bez konieczności uiszczania kaucji. Zminimalizowaliśmy także liczbę wszelkich zobowiązań. Zależy nam na tym, aby każdy z interesantów czuł się możliwie swobodnie, decydując się na podjęcie współpracy. Warto także wspomnieć, że w ramach wynajmu udostępniamy kontrahentom elementy wyposażenia samochodu, o które poproszą. Mowa tutaj o przedmiotach takich jak nawigacja, bagażnik do umieszczenia na dachu, czy foteliki dla dzieci. Co więcej, żadna z tych rzeczy nie obliguje Klienta do poniesienia dodatkowych opłat.

W zakresie usługi wypożyczenia samochodu w Goleniowe z lotniska jest także miejsce dla transportu bagażowego, a także szeregu innych udogodnień. Warunki współpracy są zależne od indywidualnych potrzeb Klienta. Warto także wiedzieć, że nasza firma umożliwia wynajem pojazdów bez limitu kilometrów ustalonego wcześniej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich, którzy chcieliby poznać szczegóły każdego z dostępnych pakietów.

Polecamy zapoznać się z naszym cennikiem wynajmu pojazdów. Znajdujące się tam informacje pozwolą na określenie tego, co najbardziej wpisuje się w potrzeby konkretnej osoby. Nasza wypożyczalnia samochodów w Goleniowie ma bardzo szeroką ofertę, dzięki której bez trudu zdołamy dopasować ją do oczekiwań każdego interesanta. Zachęcamy do skontaktowania się z nam. Pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu lub adresem poczty elektronicznej.

Wypożyczalnia samochodów z lotniska Szczecin

Wypożyczalnia samochodów szczecin

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ