Sposób na udaną przeprowadzkę – bus z wypożyczalni zamiast firmy transportowej

>

Przeprowadzka z wynajętym busem

Przeprowadzka to duże i dość kłopotliwe wydarzenie, które wiąże się z koniecznością przewiezienia wielu rzeczy, z których korzystamy na co dzień. Jak dokonać tego w najbardziej sprawny sposób? Opcje są dwie – skorzystanie z usług firmy transportowej lub wypożyczenie samochodu do przewozu rzeczy i zrobienie tego na własną rękę.

Ta druga opcja będzie wymagała większego zaangażowania, ale też przeniesie więcej satysfakcji. To również możliwość spędzenia czasu z rodziną, czy przyjaciółmi, na przykład w weekend – a to w naszym zabieganym życiu jest bezcenne.

>

Samochód z wypożyczalni podstawiony pod drzwi

Pierwsza sprawa – udajemy się do wypożyczalni, gdzie pracownicy pomogą nam w dobraniu auta odpowiedniego do naszych planów. Warto też zwrócić uwagę na stan pojazdu, zakres jego ubezpieczenia oraz łatwość dostępu do przestrzeni ładownej.

Podpisując umowę, doprecyzowujemy wszelkie jej szczegóły – termin, miejsce odbioru auta – może zostać podstawione pod nasz „stary” dom – i jego zwrotu – również może zostać odebrane przez pracownika firmy wypożyczającej samochody spod naszego, tym razem „nowego”, domu. Jeśli znajdują się one w tym samym mieście, będzie to naprawdę opłacalne rozwiązanie, które powoli nam zająć się tym, co ważne – przeprowadzaniem się, umeblowywaniem nowego lokum.

>

Bus – opcja z kierowcą

Prowadzenie auta o dużej pakowności wymaga niekiedy odpowiednich umiejętności. Na szczęście nie musimy ich posiadać. Wypożyczalnie oferują opcję wynajmu z wykwalifikowanym kierowcą, dzięki czemu nie musimy przejmować się logistycznymi kwestiami. W takim wypadku nasze rzeczy jadą busem, a my jedziemy na przykład z dziećmi (z pewnością też będą chciały uczestniczyć w przeprowadzce), zabierając ze sobą jeszcze trochę rzeczy.

>

Aby przeprowadzka nie powodowała dodatkowych stresów

Wynajmując odpowiednio duży samochód, będziemy w stanie zminimalizować czas oraz koszty przeprowadzki. Korzystając z usług dobrej wypożyczalni samochodów, zyskujemy szeroki wybór pojazdów i pewność, że nasze zlecenie zostanie potraktowane w indywidualny sposób. W ten sposób możemy poświęć swój czas i energię na planowanie rozlokowania rzeczy w nowym miejscu, a aspekty techniczne ich transportu pozostawić fachowemu kierowcy, który uporają się z trasą szybko i wyjątkowo sprawnie.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ