Samochodem z wypożyczalni za morską granicę (cz. 5 nadmorskiego przewodnika Wypożyczalni Samochodów Szczecin)

>

Samochodem z wypożyczalni za morską granicę

Na koniec naszego małego poradnika podróżnego wybierzemy się nieco dalej, by poszerzyć swoje horyzonty i wiedzę o świecie. Zatem, wypożyczamy samochód i ruszamy na podbój zamorskich terenów.

Szczecinianie mogą bardzo łatwo poznawać walory niemieckiego Pomorza, które rozpoczyna się zaledwie kilkadziesiąt kilometrów na zachód od miasta. Szeroka oferta wynajmu aut zapewnia swobodę i niezależność podróży w warunkach pełnego bezpieczeństwa i komfortu. Jednakże możliwości jest znacznie więcej. Jeżeli wyjedziemy ze Szczecina to pobliski port w Świnoujściu gwarantuje możliwość dotarcia praktycznie do całego wybrzeża Bałtyku.

>

Wynajętym samochodem na prom

Osoby planujące podróż do Szwecji bądź Danii mogą skorzystać z możliwości, jakie dają promy pasażerskie. Transportują one osoby oraz pojazdy i zapewniają najkorzystniejszy finansowo oraz najszybszy sposób przemieszczania się po Bałtyku.

Po dotarciu na docelowy brzeg samochód, który wynajęliśmy jeszcze w Polsce (ustaliwszy możliwość przekroczenia granicy z firmą wypożyczającą samochody), zapewni niezależność zwiedzania. Jeżeli więc zaplanujemy dłuższą wyprawę w większym gronie, możemy wynająć busa, podzielić koszty i cieszyć się czasem aktywnie spędzanym w gronie przyjaciół. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Skandynawia stoi przed nami otworem.

>

Wschodnie rubieże Europy

Doskonałym sposobem na organizację nietypowego, zagranicznego wyjazdu jest podróż do republik nadbałtyckich, które są mało spopularyzowane turystycznie, a oferują niezwykłe atrakcje, urocze miejsca, w których można poznawać ciekawą kulturę. Litwa, Łotwa i Estonia zapraszają do zabytkowych, a prężnie rozwijających się miast.

Planując podróż, można skorzystać z przeprawy promowej, ale jeżeli już zdecydowaliśmy się na wypożyczenie samochodu i dysponujemy większą ilością czasu, to przejazd drogą lądową zapewni znakomite wrażenia krajobrazowe. Możliwości zorganizowania wyjazdu jest wiele, w czasie dłuższych weekendów, wakacji (jeśli chcemy jechać z dziećmi) lub urlopów (jeśli wybieramy się ze znajomymi). Zatem: do wypożyczalni po auto i w drogę.

Wypożyczalnia aut osobowych

oszczędzanie funduszy dzięki ekonomicznej jazdy samochodem

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ