Wypożyczalnia samochodów z lotniska Szczecin – oferta dla firm

>

Wypożyczalnia samochodów z lotniska Szczecin – oferta dla firm

Wypożyczalnia samochodów z lotniska Szczecin – oferta dla firm obejmuje zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Port Lotniczy Szczecin Goleniów im. NSZZ Solidarność oferuje wiele lotów m.in. do Dublinu, Londynu czy Sztokholmu oraz samoloty czarterowe. Z połączeń tych korzystają nie tylko turyści, ale także osoby odwiedzające polskie Wybrzeże w celach służbowych. Wypożyczalnia samochodów Goleniów lotnisko umożliwia im wygodne dotarcie na negocjacje handlowe, branżowe konferencje w Szczecinie lub Trójmieście oraz do oddziałów firm.

>

Wynajem krótkoterminowy dla klientów biznesowych

Port Szczecin-Goleniów oddalony jest 33 km od centrum miasta, dlatego przylot na terminal wiąże się z koniecznością organizacji dalszego transportu. Osoby przybywające do Szczecina w celach służbowych zwykle decydują się na wynajem auta, a nie korzystanie z ofert busów przewożących pasażerów. Nic więc dziwnego w tym, że wypożyczalnia samochodów z lotniska Szczecin swoją ofertę bardzo często przygotowuje pod kątem klientów biznesowych.
Połączenie zróżnicowanej floty z elastycznymi warunkami najmu sprawia, że firmy chętnie rezerwują auta bezpośrednio na lotnisku dla swoich przedstawicieli przybywających do Szczecina. Wynajem krótkoterminowy cieszy się zainteresowaniem zarówno polskich przedsiębiorstw, jak i zagranicznych korporacji. Polskie firmy zwykle decydują się na dokonanie rezerwacji auta dla przedstawicieli z zagranicznych centrali, którzy przyjeżdżają do Polski na kontrole oddziału, w celu negocjacji warunków umów lub rozmów handlowych.

>

Wynajem samochodu z lotniska – klasy pojazdów

Największym zainteresowaniem cieszą się auta klasy Premium wyróżniające się połączeniem nowoczesnej stylistyki z wysokimi parametrami technicznymi oraz luksusowym wyposażeniem. Wypożyczalnie najczęściej proponują firmom wynajem samochodu klasy E wyposażonego w klimatyzację, nowoczesny system audio, bardzo wygodne fotele, elektryczne szyby. Takie auta są przestronne i wykończone wysokiej klasy materiałami.

Większość aut wyposażonych jest także w nowoczesne systemy wspierające kierowcę (m.in. ABS, ESP, ASR, MSR, AFIL, BLIS). Standardem stały się poduszki powietrzne zamontowane nie tylko przy przednich siedzeniach, ale i przy tylnej kanapie, systemy automatycznego pomiaru ciśnienia w oponach oraz autoalarmy. Takie wyposażenie gwarantuje stabilną, komfortową i w pełni bezpieczną jazdę.

Każda wypożyczalnia samochodów z lotniska Szczecin dba o swoją flotę i na bieżąco ją uzupełnia. Najczęściej dostępne są wyłącznie auta, która mają od 6 miesięcy do roku i pozostają na gwarancji producenta. Idealny stan techniczny (przeglądy są dokonywane po każdym zwrocie pojazdu przez klienta) oraz wizualny to podstawa podwyższonego standardu proponowanego przez firmy oferujące wynajem aut na lotniskach.

>

Wynajem samochodu z kierowcą

Oddzielną usługą jest wynajem samochodu z kierowcą. Bardzo często są to nowoczesne limuzyny i inne auta klasy Premium przygotowane specjalnie dla klientów VIP. Wypożyczalnia samochodów Goleniów lotnisko może zająć się obsługą ważnego sympozjum, firmowej konferencji lub innego spotkania biznesowego.

Z samochodu wraz z obsługą kierowcy korzystają członkowie zarządu, dyrektorzy personalni oraz inne osoby piastujące najwyższe stanowiska. Często przedsiębiorstwa zamawiają taką usługę także dla ważnych kontrahentów, z którymi firma ma prowadzić negocjacje handlowe.

Kierowca odwozi firmowych gości z lotniska do hotelu. Często przewozi ich również do firmy, na zakupy, do restauracji. Może on również zapewnić transport na wycieczkę po Szczecinie i okolicach pozwalającą przybyłym do Polski poznać miejscowe zabytki i atrakcje w czasie wolnym od obowiązków służbowych. Zapraszamy do kontaktu z Platinum Rent.

>

Wynajem długoterminowy

Wypożyczalnia samochodów z lotniska ofertę najmu krótkoterminowego bardzo często uzupełnia o korzystny wynajem długoterminowy dla firm. Nowoczesna flota sprawia, że takie usługi wybierają przede wszystkim przedsiębiorcy, którym zależy na tym, aby wypożyczony samochód stał się wizytówką marki.

Klienci mogą liczyć na warunki najmu o wiele korzystniejsze niż klasyczne umowy leasingowe. Wypożyczalnie zapewniają przeglądy i obsługę serwisową, a udostępniane auta bardzo często posiadają rozbudowany pakiet ubezpieczeń (wraz z AC, NNW oraz Assistance). Obsługa Assistance dostępna jest 24 godziny na dobę, co gwarantuje najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo.

W przypadku awarii lub innych nieprzewidzianych sytuacji, wypożyczalnie zapewniają auto zastępcze tej samej klasy, co wynajęty samochód. Samochód jest podstawiany w miejsce wskazane przez klienta. Wypożyczalnie na szczecińskim lotnisku polecają także auto zastępcze z OC sprawcy wypadku. Taka transakcja jest obsługiwana bezgotówkowo.

Wypożyczalnia samochodów z lotniska Szczecin Goleniów

wypozyczalnia samochodow z lotniska szczecin oferta dla firm i biur

Wynajemij auto w Platinum Rent - oddział lotnisko Szczecin Goleniów

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ