Wynajem krótkoterminowy w Szczecinie – informacje praktyczne

>

Wynajem krótkoterminowy w Szczecinie – informacje praktyczne

Jedną z możliwości, jakie udostępniają swoim Klientom wypożyczalnie samochodów, jest wynajem krótkoterminowy aut. W Szczecinie funkcjonuje wiele firm świadczących usługi tego typu. Krótkoterminowy wynajem pojazdów to taki, który zakłada, że najemca będzie korzystał z samochodu od jednego do trzydziestu dni. Procedury związane z zawarciem takiej umowy są niezwykle proste. Dokument tego rodzaju nie wymaga gruntownej analizy zawartych w nim treści, tak jak bywa to w przypadku wynajmu długoterminowego. Co warto wiedzieć na temat takiego rozwiązania?

>

Samochody na wynajem krótkoterminowy w Szczecinie

W przeciwieństwie do umów zakładających finansowanie samochodu na zasadach leasingu, czy wypożyczanie ich na średni lub długi termin, wynajem krótkoterminowy aut w Szczecinie działa na o znacznie prostszych zasadach. Opłata za taką usługę każdorazowo zawiera w sobie:

  • serwisowanie pojazdu;
  • założenie opon sezonowych;
  • pełny pakiet ubezpieczeniowy, z uwzględnieniem ewentualnych szkód komunikacyjnych;
  • zapewnienie samochodu zastępczego w razie awarii.

Wynajem krótkoterminowy to odpowiednia propozycja dla uczestników kolizji drogowych, którzy nie mogą zrezygnować z dalszego kontynuowania podróży. To także dobre rozwiązanie dla osób udających się na urlop, ale nie dysponujących własnym pojazdem. Wielu kontrahentów korzysta z tej możliwości również podczas przeprowadzek, gdy konieczne jest przetransportowanie przedmiotów o dużych gabarytach. Klienci biznesowi doceniają tę opcję za to, że dzięki niej ich wyjazdy służbowe przebiegają sprawniej.

>

Korzyści wynikające z wynajmu krótkoterminowego

Krótkoterminowe wynajęcie samochodu niesie ze sobą wiele profitów. Entuzjaści takich usług cenią je m.in. za to, że rezerwacji mogą dokonać nawet na godzinę przed planowanym wypożyczeniem pojazdu. Taka możliwość daje sporą swobodę, jeśli chodzi o tempo podejmowania decyzji. Dużym atutem proponowanego przez nas wynajmu krótkoterminowego w Szczecinie, są także konkurencyjne stawki, które każdorazowo są dobierane w zgodzie z przeznaczonym na ten cel budżetem. Nasi interesanci mogą także liczyć na to, że wypożyczany przez nich pojazd zostanie dostarczony i odebrany z wyznaczonego przez nich miejsca. Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni usatysfakcjonować każdego Klienta.

Do niezaprzeczalnych plusów wynajmu krótkoterminowego należy zaliczyć również assistance dotyczący likwidacji szkód komunikacyjnych, z którego można korzystać przez całą dobę. W przypadku takich usług nie istnieje także minimalny czas wynajmu pojazdu. Co więcej, w każdym momencie można go przedłużyć lub skrócić wedle własnych potrzeb. Jako przedsiębiorstwo cieszące się dobrą opinią dotychczasowych Klientów oferujemy również przejrzyste rachunki, pełny pakiet ubezpieczeniowy, a także możliwość korzystania z nowych, regularnie serwisowanych samochodów.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta wszystkich zainteresowanych uzyskaniem szczegółowych informacji na temat wynajmu krótkoterminowego w Szczecinie. Zakres naszych usług obejmuje nie tylko samochody osobowe, ale także dostawcze oraz wynajem busa z kierowcą. Posiadamy szeroką gamę pakietów, dzięki czemu w prosty sposób możemy dopasować ofertę do indywidualnych oczekiwań Klienta.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Szczecin

osobowe i dostawcze samochody na wynajem

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ