Warto poznać 8 największych zalet długoterminowego wynajmu samochodu

>

Warto poznać 8 największych zalet długoterminowego wynajmu samochodu

Dla każdej firmy, bardzo ważne jest posiadanie floty pojazdów. Do transportu towarów, wyjazdów na spotkanie z klientem, delegacji. Wiąże się to ze sporą inwestycją. Wynajem samochodu to dobry sposób na minimalizację kosztów, związanych z zakupem auta. Przedstawię, zatem największe zalety takiego rozwiązania jakim jest długoterminowy wynajem samochodu.

 1. Najlepsze modele samochodów

Niezależnie od branży, w jakiej działa firma, z pewnością chcesz jeździć porządnym autem. Zacznę, więc od wyboru samochodu. Nasza wypożyczalnia oferuje szeroką gamę marek i klas. Możesz dobrać pojazd, pasujący idealnie do twoich potrzeb i możliwości finansowych. Typowo użytkowy, lub reprezentacyjny? W ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Ważne, że wynajmowane samochody są nowe i w doskonałym stanie.

 1. Wynajem samochodu obniża koszty działalności

Przy zakupie auta, trzeba zazwyczaj wyłożyć dużą sumę pieniędzy. Często jesteś zmuszony zaciągnąć kredyt. Może się zdarzyć, że bank nie udzieli pożyczki. W przypadku wynajmu długoterminowego taka sytuacja się nie zdarzy. Zdolność kredytowa nie jest wnikliwie sprawdzana. Miesięczne koszty użytkowania są niższe. Z jakiego powodu? Biorąc kredyt musimy płacić odsetki, w przypadku wypożyczenia nie. Opłaty za wynajem auta można wpisać, jako koszty działalności gospodarczej. Sprawi to, że odprowadzane podatki będą niższe. Biorąc interesujący cię model auta w leasing będziesz łożył znacznie więcej niż w przypadku wynajmu tej samej marki.

 1. Kwestia serwisowania

Wynajmując samochód nie trzeba martwić się o serwisowanie i obsługę techniczną. Te koszty pokrywa wypożyczalnia. W wypadku naszej oferty masz również do dyspozycji osobistego konsultanta. Zawsze znajdziesz u niego poradę. Jest to kolejna, spora oszczędność.

 1. Ubezpieczenie samochodu

Jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem wynajmowanego auta? Korzystając z usług naszej wypożyczalni, masz do dyspozycji pełen pakiet ubezpieczeń. Do tego dochodzi jeszcze likwidacja szkód komunikacyjnych.

 1. Auto zastępcze w razie wypadku

Jeśli myślisz, że w razie wypadku będziesz bez auta to się mylisz. Nasza oferta wynajmu przewiduje samochód zastępczy w razie kolizji.

 1. Przemodelowanie floty

Może się zdarzyć, że w trakcie trwania umowy będziesz zmuszony do zmiany profilu floty. Mniej pojazdów dostawczych a więcej na spotkania z klientami. Wynajem długoterminowy daje ci możliwość do zmiany samochodów, zależnie od zmieniających się potrzeb.

 1. Wykupienie auta

Po zakończeniu umowy istnieje możliwość wykupu auta. Nie musisz jednak tego robić. Może już znudził ci się ten model i przyszedł czas na jakiś inny. Dalsze korzystanie z wypożyczalni, daje możliwość podpisania nowej umowy na inny model. Wtedy nie będziesz musiał się zajmować ewentualną sprzedażą auta.

 1. Mniej formalności

Kolejną zaletą długoterminowego wypożyczenia auta jest nieskomplikowana księgowość. Wystawiana jest jedna faktura z uwzględnionymi usługami serwisowymi i ubezpieczeniami. Do tego jedna umowa i wszystkie formalności zostaną wypełnione.

Czas na podsumowanie

Długoterminowy wynajem samochodu jest atrakcyjny zarówno dla małych, jak i dużych firm. Dostępne są najnowsze modele, najlepszych marek. Wypożyczenie obniża koszty działalności. Dajemy pełny pakiet ubezpieczeń i likwidację szkód komunikacyjnych. Możesz dowolnie modelować swoją flotę, zmienić auto w trakcie trwania umowy. Jedno auto też liczy się, jako flota. Skoro o umowie mowa, jeśli chodzi o wynajem długoterminowy, są to minimum 24 miesiące. Jest oczywiście możliwość zawarcia dłuższej. Wszystko zależy od potrzeb klienta. Dodając do tej listy, serwisowanie wliczone w koszty, można śmiało powiedzieć, że wynajem auta jest dobrym rozwiązaniem. Nie obciąży cię zobowiązaniami, których nie będziesz w stanie uregulować.

biuro platinum rent wypozyczalni samochodow szczecin kontakt

Długoterminowy wynajem aut w Szczecinie

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

 • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
 • sobota: 9:00-14:00
 • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ