Służbowe auto w firmie w ramach wynajmu krótkoterminowego, średnioterminowego lub długoterminowego

>

Służbowe auto w firmie

Własna flota firmowych aut dla pracowników – to spory wydatek. Zwłaszcza w niewielkich firmach, a takich w Polsce jest najwięcej. Dlatego przed kupnem pierwszego służbowego samochodu warto zastanowić się nad jego wypożyczeniem. Koszty wypożyczenia można wliczyć w koszty funkcjonowania firmy – to jeden z największych plusów tego rozwiązania.

>

Wypożyczenie auta zamiast kredytu na samochód – propozycje na start dla małych firm

Kredyt dziś wiąże nas ponoć bardziej, niż... obietnica małżeńska. W takich żartach zawsze jest sporo prawdy. Najpierw musisz bankowi udowodnić swoją zdolność kredytową, później (przez lata) kredyt spłacać regularnie – niezależnie od sytuacji na rynku czy wysokości dochodów. A powodzenie w firmie... zależy od wielu czynników, na które nie zawsze masz wpływ.

Zamiast kupować nowy samochód na kredyt i wiązać się na lata z bankiem, zachęcamy do wypożyczenia samochodu służbowego. To dobre posunięcie zwłaszcza dla młodych firm, które za sobą mają dopiero pierwsze kroki na rynku. Z wynajmu auta można zrezygnować w każdej chwili, a zwłaszcza kiedy nastaną trudniejsze czasy – z kredytu już nie zrezygnujemy tak łatwo.

>

Od wynajmu krótkoterminowego po długoterminowy w zależności od potrzeb

Najem auta może być jednorazowy, kiedy niezbędna okaże się wizyta u klienta lub wypadnie niespodziewany wyjazd w teren. Ale o wiele bardziej firma skorzysta na długoterminowym lub średniookresowym wynajmie samochodu.

Im dłużej, tym lepiej. Koszty wynajęcia samochodu można rozłożyć dogodne na raty, jesteśmy otwarci także na indywidualne negocjacje ceny najmu auta. Korzystna wydaje się też być częściowa wymiana usług – barter polegający na reklamowaniu naszej wypożyczalni samochodów osobowych. Istnieje także możliwość długoterminowego wynajmu auta z opcją późniejszego wykupu pojazdu na preferencyjnych warunkach.

>

Samochód zastępczy dla firmy

Samochód do wynajęcia może też rozwiązać niespodziewane problemy z samochodami. Najczęstszymi są awaria lub stłuczka firmowego auta służbowego. Unieruchomione na kilka dni w warsztacie może okazać się sporym problemem.

I tu pomocne będą świadczone przez nas usługi – wypożyczanie samochodów osobowych lub aut dostawczych może być korzystnym wyjściem z kryzysowej sytuacji. Najprościej ujmując – samochody do wynajęcia jako auta zastępcze. Sprawdza się to zwłaszcza w przypadku stłuczek, kiedy prawnie mamy zagwarantowane auto zastępcze. Koszt wypożyczenia samochodu pokrywany jest z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. My podstawiamy najęte auto pod wskazany adres, a Ty nie musisz rezygnować ze swoich planów.

>

Wynajem służbowego busa

Niektóre firmy potrzebują więcej niż samochodu osobowego. Długoterminowy wynajem sprawdza się też na przykład przy podwożeniu pracowników. W przypadku zakładów produkcyjnych, oddalonych od dużych miast, rozwiązaniem może być okresowe wynajęcie busa z kierowcą lub minibusa. Wynajem busów 9-osobowych może okazać się właściwym rozwiązaniem. Dodatkowy plus – nie trzeba martwić się serwisowaniem, ubezpieczeniem czy przeglądani. Cena obsługi auta wliczona jest w cenę za wynajem samochodu.

I właśnie z takich rozwiązań coraz częściej korzystają firmy – gwarantują one elastyczność i nie obciążają stałymi kosztami. W każdej chwili służbowy samochód można zamienić, odpowiednio do potrzeb – ze zwykłego osobowego w luksusową limuzynę czy samochód dostawczy. Możliwości jest tyle, ile samochodów w naszej wypożyczalni aut. A formalności – minimum.

Tani wynajem aut

mężczyzna wręczający kluczyki do wypożyczonego samochodu na okres długoterminowy

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ