Samochód na wakacje

Samochód z wypożyczalni? Wakacje pomysłem na udany urlop

Wakacje... Dla jednych czas leniwego wypoczynku, dla innych sposób na aktywne spędzanie czasu: wyjazdy, wycieczki, zwiedzanie, sporty. Ile osób, tyle przepisów na wakacje. Niektórzy wolą Tatry i Bałtyk, inni Alpy i Hurgadę. Jedni planują urlop samodzielnie, inni wybiorą gotowy pakiet biura podróży. Coraz większą popularność zdobywają organizowane własnym sumptem wyjazdy wypoczynkowe, a najczęściej wykorzystywanym środkiem transportu jest samochód. Z reguły własny, ale wiele osób korzysta z oferty naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie.

Nie działamy w branży turystycznej, ale nasze auta brały już udział w niejednej urlopowej eskapadzie. Coraz więcej Polaków woli mieć kontrolę nad swoimi wakacjami i samodzielnie organizuje podróż. Coraz częściej też jednym z punktów na mapie przygotowań jest wypożyczenie odpowiedniego auta, które udźwignie ciężar naszych wędrówek. Cena wynajmu pojazdu jest stosunkowo niewielka, a oszczędność czasu i pieniędzy w pełni rekompensuje poniesiony wydatek.

Wynajęty samochód na wakacje to świetne rozwiązanie w zasadzie dla wszystkich planujących wyjazd w Polskę lub za granicę. Nie jesteśmy ograniczeni żadnymi harmonogramami ani czasem i możemy swobodnie ustalać, jak będzie wyglądać nasza eskapada – co zobaczymy, gdzie i którędy pojedziemy.

Auto na wakacjach służy nie tylko docieraniu z punktu A do punktu B, ale odkrywaniu nowych miejsc, poznawaniu nowych ludzi. Zabierając ze sobą na wakacje oprócz rodziny czy znajomych sprawdzone, wygodne i bezpieczne auto dajemy sobie wolność i możliwość swobodnego pokonywania przestrzeni. A wolność i odpoczynek od problemów codzienności to podstawa dobrego urlopu.

WYPOŻYCZ SAMOCHÓD NA WAKACJE

Wypożyczenie samochodu lub busa

Wypożyczenie samochodu lub busa (9-osobowego – opcja dla dużych rodzin i większych grup osób) na wakacje to korzystna ekonomicznie, warta rozważenia propozycja nawet dla posiadaczy własnych czterech kółek. Bywa że nasze auto nie będzie odpowiednie na dłuższą wakacyjną wyprawę. Powody mogą być różne: niezadowalający stan techniczny naszego samochodu, auto zbyt małe i niewygodne na wakacyjną podróż. Warto wtedy skorzystać z oferty naszej wypożyczalni, która posiada świetnie dostosowane do wakacyjnych wyjazdów samochody, posiadające:

  • kompleksowy pakiet ubezpieczeń,
  • assistance (podstawienie auta zastępczego),
  • w pełni sprawną, wydajną klimatyzację,
  • bogate wyposażenie dodatkowe (nawigacja GPS, CB radio, foteliki dziecięce, bagażnik rowerowy, bagażnik dachowy).

Z kolei Ci, którzy nie mają własnego auta, będą mogli w końcu pojechać tam, gdzie tylko ich oczy poniosą – byle trzymali się drogi i przepisów!

Komfortowy, nowy, sprawny samochód z wypożyczalni to gwarancja bezpiecznej i wygodnej podróży oraz swobody wypoczynku – dlatego z przyjemnością pomożemy Państwu zaplanować wymarzony urlop, udostępniając nasz samochód na ferie lub wakacje.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ