Wypożyczalnia samochodów

Centrum Szczecin

KONTAKT

Podróżuj z nami

Wynajmij online

Sprawdź ofertę

>

Zaufana wypożyczalnia samochodów Szczecin

Bogata i różnorodna historia Szczecina pozostawiła po sobie urokliwy zestaw godnych uwagi zabytków. Będziesz wdzięczny za podjęcie świetnej decyzji o wynajęciu samochodu, przechodząc od jednej atrakcji do drugiej. Zacznij od jednej z ozdobnych bram miasta, a następnie udaj się w dół drogi, aby zobaczyć kolekcję stylów architektonicznych, które rozciągają się na przestrzeni wieków, od renesansu do współczesności. Możesz też zrobić mały objazd i zwiedzić Zamek Książąt Pomorskich lub Bazylikę Archikatedralną jedną z najwyższych w Polsce. Wychodząc z centrum miasta, warto poświęcić trochę czasu na zwiedzanie Wałów Chrobrego, Park im. Jana Kasprowicza w Szczecinie a także Jeziora Szmaragdowego.

>

Tania wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Pojazdy wysokiej jakości Platinum Rent są zawsze oferowane w bardzo uczciwych cenach, ale można zaoszczędzić jeszcze więcej, przeglądając online i rezerwując wymarzony samochód z wyprzedzeniem. W ten sposób można korzystać ze specjalnych weekendowych stawek lub zniżek na przedłużone okresy wynajmu aut.  jak również z innych ofert specjalnych, które mogą być oferowane w tym czasie. Jeśli jednak nie znalazłeś czasu, nie rozpaczaj, gdyż Platinum Rent i tak dołoży wszelkich starań, aby znaleźć dla Ciebie odpowiedni samochód w najniższej możliwej cenie na miejscu w swoim oddziale wypożyczalni samochodów na lotnisku.

>

Informacje o parkingach i ruchu drogowym w Szczecinie

Parking w Szczecinie zazwyczaj nie stanowi problemu.

Poza licznymi obiektami parkingowymi, większość obszarów śródmiejskich i staromiejskich wyznaczyła płatne strefy, w których będziesz potrzebował niewielkiej opłaty, aby zasilić parkingi. Darmowe miejsca parkingowe poza ulicami są również opcjonalne, ale są one nieco poza centrum miasta.

>

Co zwiedzić w okolicy Szczecina

Szczecin położony jest w pięknej okolicy nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Kiedy skończysz zwiedzanie z pięknymi widokami miasta, będziesz zachwycony możliwością wyboru. Tuż obok znajduje się urocze miasto uzdrowiskowe Międzyzdroje, oferujące tradycyjne nadbałtyckie uroki i bogate warianty relaksu wśród pomorskich i niemieckich zabytków kultury. Nieco dalej jest Gdynia dopełnia aglomerację miejską Trójmiasta i jest tętniącym życiem portem, w którym gigantyczne statki wycieczkowe regularnie zrzucają kotwice. Na popularne wyspy bałtyckie, Rugię, Uznam czy Wolin można wybrać się także promem na całodzienną wycieczkę.

>

Wynajem auta lotnisko Goleniów szczecin

Po wylądowaniu w Porcie Lotniczym Goleniów w Szczecinie, w hali przylotów lotniska można łatwo znaleźć oddział Platinum Rent. Przyjazny zespół obsługi klienta zapewni szybkie i wygodne zakończenie procesu odbioru wypożyczanego samochodu. Dzięki sprawnemu procesowi możesz jak najszybciej rozpocząć swoją ekscytującą podróż po Szczecinie. Jeśli nie zarezerwowałeś samochodu z wyprzedzeniem, profesjonalny personel Platinum Rent z przyjemnością skonsultuje się z Tobą na miejscu. Gwarantujemy, że szybko będziesz mógł być w drodze z kluczykami w ręku. Pamiętaj, aby poprosić o kilka pomocnych, lokalnych wskazówek. Nasi kompetentni współpracownicy są zawsze chętni do pomocy, aby uczynić Twoją podróż jeszcze lepszą, oferując ekskluzywne rekomendacje i porady ekspertów!

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ