Wynajem średnioterminowy

Wynajem średnioterminowy i minimum formalności

Wynajem samochodów odbywa się u nas po podpisaniu umowy, natomiast formalności ograniczamy do minimum, a wątpliwości wyjaśniamy na bieżąco. Zalety płynące z wynajmu średnioterminowego możecie więc Państwo odczuć już chwilę po wizycie w naszej wypożyczalni.

W przypadku wynajmu średnioterminowego zakładany czas użytkowania wypożyczonego samochodu wynosi od 2 do 24 miesięcy. Jest to korzystne rozwiązanie zwłaszcza dla firm, chociaż wybierane także przez osoby prywatne. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem średnioterminowy na dogodnych warunkach oparty o nowoczesną flotę.

Korzystnie wynajmij samochód na miesiąc

Sprawdzony partner w wynajmie samochodów

Bazując na długoletnim doświadczeniu oraz nieustannie dbając o jakość naszych usług proponujemy Państwu średnioterminowy wynajem samochodów po wcześniejszej rezerwacji danego modelu lub w opcji natychmiastowej spośród aut dostępnych danego dnia w wypożyczalni. Bogata gama pojazdów ułatwi dokonanie korzystnego wyboru.

Wynajem samochodów w opcji średnioterminowej do celów służbowych sprawdzi się w wielu okolicznościach, między innymi gdy chcecie Państwo:

  • mieć do dyspozycji wysokiej klasy auta przed zakupem samochodów służbowych,
  • realizować zadania okresowe z koniecznością wyjazdów lub podróżowania,
  • zatrudnić pracowników na okres próbny,
  • uniknąć kosztów z tytułu użytkowania i serwisowania aut (opłaty po stronie wypożyczalni).

Minimalna ilość procedur pozwoli Państwu w krótkim czasie otrzymać do użytkowania zamówiony samochód lub samochody. Opłaty ujęte są w umowie, a dodatkowo to wypożyczalnia ponosi koszty napraw i przeglądów technicznych oraz ubezpieczenia przez cały czas trwania współpracy.

Cennik wynajmu samochodów – ważne informacje

Przygotowując cennik wynajmu samochodów uwzględniliśmy wszystko, co niezbędne do prawidłowego odczytania wstępnych kosztów. Czas wynajmu samochodów to w tym przypadku minimum kilka tygodni, dlatego kwoty podane są jako opłata miesięczna.

Przy wynajmie średnioterminowym auta ceny są korzystniejsze w ogólnym rozrachunku niż przy wynajmie krótkoterminowym. Warto także obserwować naszą stronę oraz profil na Facebooku, aby mieć szansę na dodatkowe obniżki lub promocje typu „last minute”.

Przylatujesz do szczecina tylko na weekend? Krótkoterminowy wynajem aut to jest rozwiązanie, którego szukasz.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ