Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy to się opłaca

Wynajem długoterminowy samochodu proponujemy osobom planującym wypożyczenie auta na czas dłuższy niż 24 miesiące. Z opcji takiej korzystają zazwyczaj firmy i instytucje dla zwiększenia liczby samochodów służbowych o wybrane modele i marki lub pojazdy określonej klasy. Bez konieczności zakupu można w pełni docenić możliwości nowych samochodów.

Wynajem długoterminowie vademecum

Prawidłowa interpretacja cennika wynajmu długoterminowego

Zanim podpiszemy z Państwem umowę i zostaną uregulowane wszystkie kwestie formalne proponujemy zapoznać się z cennikiem zawierającym aktualne stawki dotyczące wynajmu długoterminowego samochodów.

Cennik wynajmu długoterminowego może zawierać konkretne kwoty lub prośbę o kontakt z wypożyczalnią w celu ustalenia kosztów w trakcie indywidualnej rozmowy. Ostateczna kwota zostanie zapisana w umowie i będzie stanowić wielkość comiesięcznych opłat.

Bogaty wybór w naszej wypożyczalni samochodów

Aktualizując i kompletując flotę naszej wypożyczalni samochodów bierzemy pod uwagę potrzeby klientów korzystających z opcji wynajmu długoterminowego. Dajemy możliwość wypożyczenia kilku pojazdów tego samego modelu dla zachowania spójności wizerunkowej firmy. W stałej ofercie mamy również pojedyncze nowoczesne modele aut.

Firmy decydujące się na wynajem długoterminowy w naszej wypożyczalni samochodów mają zapewnione liczne udogodnienia, między innymi:

  • komfort użytkowania nowoczesnych aut bez ponoszenia kosztów ich zakupu,
  • stałe miesięczne koszty eksploatacji wszystkich pojazdów na jednej fakturze,
  • auto zastępcze w trakcie trwania umowy bez dodatkowych opłat,
  • możliwość przedłużenia okresu najmu.

Nasza wypożyczalnia samochodów bierze na siebie koszty przeglądów, serwisu pojazdów oraz wymiany opon. Jest to niezwykle korzystna propozycja, która może mieć wpływ na realne oszczędności w budżecie firmy.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ