Wypożyczalnia samochodów przyjazna dla Wegan

>

Wynajem aut Weganom

Nie jest to temat, który wielu z nas bierze pod uwagę, jednak dla wegan wynajem samochodu nie jest tak prosty jak znalezienie najlepszej oferty i wybranie tego, który samochód pasuje do naszych potrzeb. Weganizm kwitnie, a coraz więcej ludzi ze wszystkich dziedzin życia decyduje się na życie bez jedzenia i używania produktów pochodzenia zwierzęcego. Wiele sławnych osób zadeklarowało się jako wegańskie, jak na przykład Brytyjski 5-krotny mistrz świata F1 Lewis Hamilton, hollywoodzka gwiazda Brad Pitt i pochodząca z Los Angeles Beyonce, i wielu innych. Ale jak jazda, czy wynajem samochodu wpływa na weganina? Czy naprawdę można prowadzić samochód w 100% przyjazny weganom?

Cóż, odpowiedź brzmi tak (prawie). Audi opublikowało szczegóły dotyczące pierwszego wegańskiego samochodu z certyfikatem, e-Trona GT. Teraz jest mało prawdopodobne, że przez jakiś czas zobaczysz Audi e-Tron GT na liście przeciętnych wypożyczalni samochodów. 590 KM GT będzie modelem flagowym i prawdopodobnie będzie kosztować ponad 100 000 funtów, co z pewnością nie znajdzie się na krótkiej liście osób szukających tańszego samochodu na wakacje. Jednak dla tych sławnych wegan może to być właśnie to, czego szukają.

>

Ciekawostki na rynku motoryzacyjnym

Więc co sprawia, że e-Tron jest wegańskim samochodem? Podczas gdy weganie na ogół mają silne poglądy na temat ochrony środowiska naturalnego, prawdopodobnie preferują niskoemisyjne samochody do wynajęcia, a nawet samochody do wynajęcia z napędem elektrycznym. Weganizm, choć niesie ze sobą wiele korzyści dla zdrowia, koncentruje się przede wszystkim na zachowaniu wobec zwierząt, czy to jedzących mięso, produkty mleczne, czy też noszących skórzaną odzież ze skóry zwierzęcej. e-Tron GT posiada wegańskie wnętrze, w którym zastosowano syntetyczne skóry, dzięki czemu nie ma potrzeby używania skóry. Podczas gdy Audi chętnie promuje wegańskie wnętrze, Tesla, producent samochodów elektrycznych, od 2017 r. oferuje w standardzie wegańskie wnętrze. Fotele, a na życzenie klienta można wybrać nawet kierownicę bez skóry. Niezbyt dobrą wiadomością jest to, że obecnie nie można wypożyczyć Tesli w wypożyczalni samochodów Platinum Rent. Jednak w miarę rozwoju naszej floty samochodów do wynajęcia z napędem elektrycznym, będzie to prawdopodobnie popularny wybór, ponieważ Model 3 konkuruje na rynku premium średniej wielkości, a Model X przejmuje luksusowe SUV-y.

>

Wegański wynajem samochodów przyjaznych dla środowiska

Jeśli chodzi o wegańską wypożyczalnię samochodów, najlepszym sposobem na uniknięcie skórzanych wnętrz jest unikanie modeli premium. To właśnie tutaj najprawdopodobniej znajdziesz skórzane wnętrza. Nie tylko unikniesz skórzanych foteli, ale również zaoszczędzisz wiele, decydując się na wynajem taniego samochodu. Ale nawet skromne wynajmowane samochody będą miały prawdopodobnie skórzane kierownice, a nawet gałki skrzyni biegów, więc jeszcze nie "wyszedłeś z lasu". Rzeczy, które należy rozważyć, wynajmując samochód jako wegański:

  • Skórzane fotele - wiele modeli premium prawdopodobnie będzie miało pełne lub półskórzane fotele
  • Wnętrza - jeszcze skromniejsze modele będą mogły pochwalić się skórzanymi elementami sterującymi, takimi jak kierownice i gałki skrzyni biegów, co zapewni im doskonałe wyczucie dotykowe.
  • Premium - marki takie jak BMW, Mercedes i Jaguar często standardowo wyposażane są w skórzane wnętrze, więc najlepiej ich unikać.

Ponieważ Audi e-Tron GT jest prawdopodobnie poza zasięgiem większości z nas. Dla tych, którzy szukają niecertyfikowanego, ale przyjaznego wegetarianizmowi wypożyczalni samochodów, zalecamy wybór auta z segmentu A. Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy w wyborze najbardziej przyjaznego wegetariańskiego samochodu do wynajęcia, nasz doświadczony zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji. Możemy doradzić, ponieważ prowadzimy politykę "wynajmu samochodów lub podobnych", nie możemy zagwarantować marki i modelu samochodu, który otrzymasz.  Postaramy się doradzić najbardziej prawdopodobny model oferowany w danej klasie wynajmu w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Wreszcie, jeśli po odebraniu wypożyczonego samochodu nie jesteś zadowolony i okaże się, że ma on skórzane wnętrze lub po prostu skórzaną kierownicę, możesz zapytać wypożyczalnię, czy może zamienić samochód na inny model, jeśli jest dostępny. Niezależnie od tego, czy jest to wynajem samochodu, czy jakaś inna część planów podróży, życzymy udanego wypoczynku!

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Mapa do podróży po Szczecinie

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ