Wypożyczalnia samochodów "przy krawężniku" zapewnia naszym klientom bezkontaktowe rozwiązanie

>

Wynajem aut "przy kraweżniku"

Życie staje się normalne krok po kroku, ale nasza zdrowa ostrożność jest nadal głównym priorytetem dla klientów wypożyczalni samochodów Platinum Rent. Aby w jak największym stopniu uniknąć kontaktu z ludźmi, chcielibyśmy zaoferować Ci możliwość dotarcia do Twojego samochodu. Usługa ta zapewnia nie tylko transport, ale także nadaje się do procesu bezpiecznego odbioru wynajmowanego samochodu. Mówiąc dokładniej, oto kilka wskazówek, które pomogą Państwu.

>

Czym jest "odbieranie z krawężnika" wypożyczanego samochodu?

Jest to nowy sposób bezdotykowego odbioru z miejsca postoju pojazdu na lotnisku i w innych miejscach, który ma na celu maksymalne ograniczenie możliwości kontaktu z ludźmi. Ponieważ lotniskowe autobusy  mogą stanowić zagrożenie dla klientów, którzy chcieliby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się ich samochód, "odbiór z krawężnika" ma na celu zapewnienie indywidualnej obsługi każdego klienta przy minimalnym kontakcie.

Jako wypożyczalnia samochodów w Szczecinie Platinum Rent wraz z naszymi pracownikami skupiamy się przede wszystkim na uzyskaniu bezkontaktowego podejścia w nadchodzącej podróży. Aby upewnić się, że istnieją różne kroki, które dokładnie rozważamy i chcielibyśmy poinformować Państwa, że

  • Każdy samochód jest dezynfekowany przed i po użyciu
  • Możesz zapłacić pełną kwotę przelewem do Platinum Rent,
  • Aby dotrzeć do swojego samochodu, bezdotykowy "odbiór i dostarczenie z krawężnika" są jednym z istotnych usprawnień w pierwszym i ostatnim kroku przed dotarciem do i po wyjściu z samochodu.

Usługa "odbiór z krawężnika" jest również dostosowana dla naszych klientów, którzy podróżują ze swoimi dziećmi, mają ciężki bagaż lub mają problemy z poruszaniem się. Nie musisz martwić się o schody ani spieszyć się ze złapaniem autobusu.

 

>

Dlaczego warto skorzystać z usługi wynajmu samochodu z Platinum Rent ze Szczecina?

Po pierwsze i najważniejsze, to oszczędność czasu. Nie będziesz musiał czekać na innych pasazerów, ani na kierowcę autobusu. Ponieważ jest to usługa osobista, wszystko będzie zależało od Ciebie.

Po drugie, jest o wiele wygodniejsza, niż sobie wyobrażasz. Nie musisz się martwić o ciężkie walizki, które cię spowalniają i denerwują.

I wreszcie, co nie mniej ważne, możesz cieszyć się urlopem od samego początku dzięki wyspecjalizowanemu procesowi wypożyczenia samochodu .

Wszystko, co robimy, jest z myślą o Twoim komfortowym doświadczeniu. Ciesz się swoją podróżą z Platinum Rent dzisiaj, jutro i zawsze bez obawy o swoje zdrowie i czas.

Platinum Rent Szczecin

wynajem aut z kraweznika

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ