Wynajem krótkoterminowy

Czytelny i korzystny cennik wynajmu samochodów

W cenniku wynajmu samochodów umieściliśmy wszystkie niezbędne informacje oraz opcje dotyczące danego modelu oferowane w ramach wynajmu krótkotrwałego. Wszelkie wątpliwości i pytania należy kierować do obsługi, która z przyjemnością udzieli fachowych odpowiedzi.

Cennik wynajmu samochodów to pozycje stałe, natomiast warto dodatkowo obserwować aktualne promocje i udzielane rabaty. Niewykluczone, że już przy pierwszym skorzystaniu z usług naszej wypożyczalni otrzymacie Państwo atrakcyjną zniżkę. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty średnioterminowego wynajmu aut.

Ruszyć w drogę prosto z wypożyczalni samochodów

Zamawiając auto w naszej wypożyczalni samochodów można się przekonać o poziomie usług oraz profesjonalizmie pracowników. Doradzamy optymalny model auta osobowego lub dostawczego, a kwestie formalne minimalizujemy dzięki czytelnej umowie.

Wynajem samochodu pozwala użytkować auto przez określony czas, aby zrealizować wszelkie zaplanowane przejazdy związane z

  • urlopem,
  • weekendem,
  • podróżą służbową,
  • działalnością zawodową.

Zarezerwowane przez Państwa auto będzie gotowe do odbioru w ustalonym terminie, a na Państwa indywidualne życzenie istnieje opcja dostarczenia samochodu pod wskazany adres i odbioru przez naszego pracownika na tych samych warunkach. Dostępna jest również atrakcyjna oferta długoterminowego wynajmu aut, coraz bardziej popularna forma wśród mieszkańców Szczecina.

Wynajem krótkoterminowy na korzystnych zasadach

Z wynajmu krótkoterminowego samochodów korzystają firmy, instytucje oraz osoby prywatne. Państwo również możecie sprawdzić korzyści płynące z takiej formy współpracy wybierając wysokiej klasy auto osobowe lub dostawcze. Każdego dnia zapewniamy wysoką jakość usług oraz optymalne rozwiązania w zakresie wynajmu samochodów.

W naszej wypożyczalni samochodów istnieje możliwość wynajęcia auta na określony czas zależnie od Państwa potrzeb i dostępności danego modelu. Wynajem krótkoterminowy trwa od 1 doby do 2 miesięcy. Odpowiednio wcześnie zgłoszona rezerwacja to pewność, że wybrany samochód będzie czekał na Państwa w ustalonym terminie.

Wynajem krótkoterminowu aut Szczecin
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ