Wypożyczalnia samochodów ważne punkty przy rezerwacji

>

Wypożyczalnia samochodów ważne punkty przy rezerwacji

Wypożyczenie samochodu może być mylące. Pomiędzy wymaganiami ubezpieczeniowymi a ukrytymi opłatami, może być trudno wiedzieć, czy nie przegapiłeś ważnych szczegółów podczas rezerwacji pojazdu. Platinum Rent wymienił kilka punktów, które warto zapamiętać podczas rezerwacji wypożyczonego samochodu.

>

Najem z różnych lokalizacji może mieć wpływ na cenę.

Niektóre wypożyczalnie samochodów pociągają za sobą wyższe dopłaty. Dodatkowe opłaty różnią się w zależności od lokalizacji, ale zazwyczaj płacisz wyższą opłatę za odbiór samochodu z lotniska. Lotniska są popularną lokalizacją, w której można zabierać samochody, więc należy się spodziewać dłuższych czasów oczekiwania na wypożyczalnie samochodów jeśli nie mają tam swojego stanowiska. Platinum Rent wypożyczalnia samochodów na lotnisku atrakcyjne ceny czytaj więcej...

Zważ dodatkowy komfort odbioru wypożyczonego samochodu na lotnisku w porównaniu z dodatkowymi opłatami za korzystanie z lokalizacji premium. Rozważ możliwość skorzystania z transportu publicznego, aby dostać się do innych lokalizacji w centrum miasta i odebrać samochód stamtąd, aby zaoszczędzić pieniądze.

>

Uwaga na dodatkowe opłaty

Nawet jeśli na początku może wydawać się, że jest to bardzo wiele rzeczy, istnieje wiele ukrytych opłat, które mogą naprawdę zwiększyć rachunek za wypożyczenie samochodu. Na przykład niektórzy kierowcy będą pobierać od niektórych wypożyczalni opłaty za dodatkowe dniówki. Jeśli Ty i kierowcy nie ukończyliście określonego wieku, być może będziesz musiał/a codziennie płacić dodatek dla nieletnich. Zazwyczaj obowiązują minimalne i maksymalne wymogi wieku kierowców, ale różnią się one w zależności od kraju.

Przed oddaniem pojazdu do użytku upewnij się, że masz miejsce na tankowanie paliwa. W przypadku, gdy po powrocie do wypożyczalni nie zostanie w pełni zapełniony zbiornik, firmy wypożyczające samochody pobierają dodatkowe opłaty. W niektórych firmach można płacić za paliwo z góry, ale często jest to znacznie droższe. Jeśli nie chcesz uiścić dodatkowej opłaty, aby uniknąć niedogodności, generalnie lepiej jest napełniać zbiornik samemu.

>

Upewnij się, że wypożyczony samochód jest właściwie ubezpieczony

Ważne jest, aby podróż była ubezpieczona. Upewnij się jednak, że posiadasz szczegóły polisy i nie kupujesz zbędnego dodatkowego ubezpieczenia.Wypożyczalnie samochodów często będą próbowały zaoferować Państwu swój produkt ubezpieczeniowy, który może nie być potrzebny, jeśli posiadają Państwo istniejącą polisę ubezpieczeniową, która pokrywa już Państwa szkody wyrządzone w samochodzie.

Nie zostawiaj na ostatnią chwilę wykupu ubezpieczenia. Często produkty ubezpieczeniowe oferowane w wypożyczalni są droższe i mogą wykluczać konkretne przyczyny szkód. Zapoznaj się z szczegółami swojej polityki, abyś wiedział, na co jesteś objęty ubezpieczeniem. Nasz partner ubezpieczeniowy oferuje ubezpieczenie jakościowe dla wielu przyczyn szkód powszechnie wykluczanych przez wypożyczalnie samochodów.

>

Podwójne sprawdzenie wypożyczonego samochodu pod kątem ewentualnych uszkodzeń

Przed wyjazdem z wypożyczonym samochodem należy bardzo dokładnie sprawdzić, czy nie ma żadnych dodatkowych uszkodzeń, które nie zostały odnotowane w raporcie. Jeśli podczas zwrotu samochodu zostanie znalezione nowe uszkodzenie, zostaniesz obciążony kosztami. Wiele osób decyduje się na fotografowanie w przypadku, gdy szkoda zostanie później zakwestionowana.

Jeśli posiadasz ubezpieczenie od osób trzecich, nadal będziesz obciążony przez wypożyczalnię samochodów za wszelkie dodatkowe szkody. Po uiszczeniu opłaty należy złożyć wniosek o zwrot kosztów.

>

Wypożyczalnia samochodów ważne punkty przy rezerwacji

Przed zarezerwowaniem samochodu upewnij się, że wykonasz drobny nadruk. Chociaż wiele wypożyczalni samochodów oferuje nieograniczone przebiegi, w niektórych przypadkach, szczególnie z odległych lokalizacji może być dzienny limit. Możesz zapłacić dużo więcej, jeśli przekroczymy limit przebiegu.

Upewnij się, że wiesz jaką dokumentację należy dostarczyć do wypożyczalni samochodów, ponieważ niektóre firmy mają różne wymagania. Należy pamiętać, że jeśli planujesz przewieźć samochód poza granice międzynarodowe, zwykle będziesz wymagał uprzedniej zgody wypożyczalni samochodów, ponieważ niektóre z nich nie zezwalają na przejazd poza granice kraju bazowego.

Jeśli dobrze się przygotujesz do podróży i uważnie przeczytacie warunki wypożyczenia samochodu, możesz uniknąć wszelkich problemów w wypożyczalni. Masz jakieś wskazówki dotyczące rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wynajmowaniu samochodu?

Wypożyczalnia samochodów rezerwacja

wypozyczalnia samochodow wazne punkty przy rezerwacji online

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ