Wypożyczalnia samochodów u konkurencji

Wypożyczalnia samochodów u konkurencji

Podczas gdy Avis wynajmuje samochody produkowane przez General Motors, ich flota jest zróżnicowana. Jest to ich aktualny przewodnik po flocie na listopad 2014 r.

Podkład: Hyundai Accent Sedan Compact: Ford Focus Intermediate: Chevrolet Cruze Standard: Nissan Altima Coupe Full-Size: Chevrolet Impala lub Chevrolet Impala Limited Specjalność: Ford Mustang Coupe Special: Toyota Prius Specjalność: Chevrolet Camaro SS Coupe Special: Mercedes-Benzes.

srednioterminowy-wynajem-auta-wakacje-ferie

Avis wynajmuje również samochody z serii Signature:

  • Sedan 528i wynajem krótkoterminowy auta
  • BMW X3
  • BMW X5
  • Chevrolet Corvette Coupe wynajem długoterminowy samochodu
  • BMW 7 Seria 740i
  • BMW 3 Seria 328i
  • Cadillac XTS -Jep Wrangler wypożyczalnia samochodów z lotniska Szczecin
  • Lincoln Navigator
  • BMW Z4MW Z4

ACE Rent a Car globalna wypożyczalnia samochodów

ACE Rent a Car jest prywatną firmą założoną w 1966 roku przez Roberta Sorensona. Sorenson rozpoczął swoją działalność od mycia dwóch samochodów w Indianapolis i dodał 10 Volkswagensów, aby zaspokoić potrzeby wynajmu okolicznych okolic. Pod marką Airways Rent A Car działalność w zakresie wynajmu wzrosła organicznie. Sorenson rozszerzył swoją działalność na Międzynarodowe Lotnisko Indianapolis, wypożyczając samochody w ramach nieistniejącego obecnie amerykańskiego międzynarodowego systemu franczyzowego w latach 1969-1985.Należy podać

Do 1986 r. operacja rozwinęła się do kilku lokalizacji w Indianie i Chicago. Sorenson opuścił amerykański system International i stworzył sieć ACE Rent a Car. Główną motywacją tej zmiany była potrzeba reprezentowania jej w powstających globalnych systemach dystrybucji (GDS), takich jak Sabre, PARS i Apollo. Chociaż ACE była stosunkowo małą firmą, stała się wiodącym odbiorcą technologii GSD i w tym samym roku uruchomiła swój system partnerski wynajmu aut.

W 2012 r. sieć wypożyczalni samochodów ACE posiadała ponad 350 powiązanych lokalizacji na całym świecie. Siedziba główna przedsiębiorstwa mieści się w Indianapolis, w stanie Indiana. Oprócz obsługi głównych północnoamerykańskich portów lotniczych, system ACE skupia się na miejscach turystycznych w regionie Karaibów, Ameryki Środkowej i Południowej oraz w Wielkiej Brytanii, Europie, Azji i Australii.
Nagrody

W 2011 roku ACE zajęła najwyższe miejsce pod względem zadowolenia klientów w rankingu J. D. Coroczna ankieta wśród konsumentów z branży Power & Associates. W 2012 r. ACE została nazwana jedną z pięćdziesięciu J. D. Menedżerowie obsługi klienta w dwudziestu branżach usług energetycznych.

Do 1986 r. operacja rozwinęła się do kilku lokalizacji w Indianie i Chicago. Sorenson opuścił amerykański system International i stworzył sieć ACE Rent a Car. Główną motywacją tej zmiany była potrzeba reprezentowania jej w powstających globalnych systemach dystrybucji (GDS), takich jak Sabre, PARS i Apollo. Chociaż ACE była stosunkowo małą firmą, stała się wiodącym odbiorcą technologii GSD i w tym samym roku uruchomiła swój system partnerski.

Umów sie na rezerwację

PLATINUM RENT
ul. Madalińskiego 8/109
70-101 Szczecin
E-mail: biuro@wypozyczalniaszczecin.pl
91-300-06-06

Platinum Rent poleca

TOP
ZAREZERWUJ