Wypożyczalnia samochodów u konkurencji

>

Wypożyczalnia samochodów u konkurencji

Podczas gdy Avis wynajmuje samochody produkowane przez General Motors, ich flota jest zróżnicowana. Jest to ich aktualny przewodnik po flocie na listopad 2014 r.

Podkład: Hyundai Accent Sedan Compact: Ford Focus Intermediate: Chevrolet Cruze Standard: Nissan Altima Coupe Full-Size: Chevrolet Impala lub Chevrolet Impala Limited Specjalność: Ford Mustang Coupe Special: Toyota Prius Specjalność: Chevrolet Camaro SS Coupe Special: Mercedes-Benzes.

Avis wynajmuje również samochody z serii Signature:

 • Sedan 528i wynajem krótkoterminowy auta
 • BMW X3
 • BMW X5
 • Chevrolet Corvette Coupe wynajem długoterminowy samochodu
 • BMW 7 Seria 740i
 • BMW 3 Seria 328i
 • Cadillac XTS -Jep Wrangler wypożyczalnia samochodów z lotniska Szczecin
 • Lincoln Navigator
 • BMW Z4MW Z4
>

ACE Rent a Car globalna wypożyczalnia samochodów

ACE Rent a Car jest prywatną firmą założoną w 1966 roku przez Roberta Sorensona. Sorenson rozpoczął swoją działalność od mycia dwóch samochodów w Indianapolis i dodał 10 Volkswagensów, aby zaspokoić potrzeby wynajmu okolicznych okolic. Pod marką Airways Rent A Car działalność w zakresie wynajmu wzrosła organicznie. Sorenson rozszerzył swoją działalność na Międzynarodowe Lotnisko Indianapolis, wypożyczając samochody w ramach nieistniejącego obecnie amerykańskiego międzynarodowego systemu franczyzowego w latach 1969-1985.Należy podać

Do 1986 r. operacja rozwinęła się do kilku lokalizacji w Indianie i Chicago. Sorenson opuścił amerykański system International i stworzył sieć ACE Rent a Car. Główną motywacją tej zmiany była potrzeba reprezentowania jej w powstających globalnych systemach dystrybucji (GDS), takich jak Sabre, PARS i Apollo. Chociaż ACE była stosunkowo małą firmą, stała się wiodącym odbiorcą technologii GSD i w tym samym roku uruchomiła swój system partnerski wynajmu aut.

W 2012 r. sieć wypożyczalni samochodów ACE posiadała ponad 350 powiązanych lokalizacji na całym świecie. Siedziba główna przedsiębiorstwa mieści się w Indianapolis, w stanie Indiana. Oprócz obsługi głównych północnoamerykańskich portów lotniczych, system ACE skupia się na miejscach turystycznych w regionie Karaibów, Ameryki Środkowej i Południowej oraz w Wielkiej Brytanii, Europie, Azji i Australii.
Nagrody

W 2011 roku ACE zajęła najwyższe miejsce pod względem zadowolenia klientów w rankingu J. D. Coroczna ankieta wśród konsumentów z branży Power & Associates. W 2012 r. ACE została nazwana jedną z pięćdziesięciu J. D. Menedżerowie obsługi klienta w dwudziestu branżach usług energetycznych.

Do 1986 r. operacja rozwinęła się do kilku lokalizacji w Indianie i Chicago. Sorenson opuścił amerykański system International i stworzył sieć ACE Rent a Car. Główną motywacją tej zmiany była potrzeba reprezentowania jej w powstających globalnych systemach dystrybucji (GDS), takich jak Sabre, PARS i Apollo. Chociaż ACE była stosunkowo małą firmą, stała się wiodącym odbiorcą technologii GSD i w tym samym roku uruchomiła swój system partnerski.

Wypożyczalnia samochodów luksusowych

srednioterminowy-wynajem-auta-wakacje-ferie

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

 • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
 • sobota: 9:00-14:00
 • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ