Wypożyczalnia aut w Szczecinie, czyli o wynajmie mikrobusów

>

Wypożyczalnia aut w Szczecinie, czyli o wynajmie mikrobusów

Zainteresowanie konsumentów usługami świadczonymi przez wypożyczalnie aut w Szczecinie wzrasta każdego miesiąca. Wśród najczęstszych potrzeb Klientów pojawiają się wynajem busa z kierowcą oraz wypożyczenie mikrobusa. To pierwsze najczęściej dotyczy wieloosobowych imprez, gdzie głównym punktem programu jest wspólna wycieczka. Taka praktyka staje się coraz bardziej popularna na weselach, przyjęciach urodzinowych oraz podczas świętowania rocznic różnego typu. Mikrobusy z kolei pozwalają na przewożenie większej liczby pasażerów niż bus o standardowej wielkości.

>

Oferta wypożyczalni aut ze Szczecina

Priorytetem naszej firmy jest pełne zadowolenie Klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby w prezentowanej ofercie znajdowały się rozwiązania, które zdołają spełnić indywidualne potrzeby każdego z nich. Zajmujemy się m.in.:

  • wynajmem mikrobusów i busów,
  • wypożyczaniem samochodów osobowych,
  • wynajmowaniem aut dostawczych.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bezpośredniego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pracownicy firmy chętnie udzielą Państwu odpowiedzi na każde z nurtujących pytań, a także zrobią wszystko, aby wybrać dla Was najkorzystniejszą z dostępnych opcji. Wypożyczalnia aut ze Szczecina pozwala na następujące rodzaje wynajmu:

  • krótkoterminowy, czyli na okres od 24 godzin do miesiąca;
  • średnioterminowy, zakładający czas od miesiąca do jednego roku;
  • długoterminowy – od 12 do 36 miesięcy, z możliwością późniejszego wykupu pojazdu.

Jesteśmy przekonani, że szerokość naszej oferty pozwoli usatysfakcjonować każdego Klienta –zarówno biznesowego, jak i indywidualnego. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów oraz ustalić warunki współpracy.

>

Mikrobus, czyli mały autobus

Mikrobus to po prostu niewielki autobus. Liczba miejsc siedzących w jego wnętrzu wynosi od 9, do 20 + fotel kierowcy. Wiele mikrobusów produkowanych w przeszłości, budowanych było z użyciem części wykorzystywanych także w samochodach osobowych. Mikrobusy najczęściej można spotkać na ulicach małych miast oraz wsi. Pojawiają się one także w regionach górskich. W Polsce występują one m.in. w Zakopanem i okolicach oraz miejscowościach położonych u stóp Karkonoszy. Jest tak, ponieważ duże autobusy mają ograniczone pole manewru na wąskich drogach. Mikrobusy natomiast doskonale radzą sobie w tego typu warunkach. Wszystko przez ich niewielki rozmiar i stosunkowo małą wagę.

Nasza wypożyczalnia aut w Szczecinie umożliwia Klientom wynajęcie mikrobusa. Interesanci wykorzystują je do organizowania wycieczek rodzinnych z większą liczbą osób. To wysoce ekonomiczne rozwiązanie w porównaniu z opcją dojechania w dane miejsce z pomocą kilku samochodów osobowych. Na korzyść mikrobusów przemawia także fakt, że można je prowadzić posiadając jedynie prawo jazdy kategorii B (jeśli samochód ma maksymalnie 9 miejsc siedzących + fotel kierowcy). Jeśli Klient planuje wynajem mikrobusa wyposażonego w więcej niż 9 miejsc, powinien mieć prawo jazdy D1 i pozytywny wynik kursu przewozu osób. Może on także zatrudnić kierowcę.

Oferta wypożyczalni aut ze Szczecina jest skierowana do Klientów indywidualnych i biznesowych. Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby każdy z odwiedzających nas interesantów został w pełni usatysfakcjonowany. Obsługujemy firmy z całej Polski, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby skontaktować się z nami i dopytać o szczegóły poszczególnych pakietów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wypożyczalnia aut osobowych Szczecin

Samochody na parkingu wypożyczalni

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ