Wyjątkowy weekend w Szczecinie – wynajmij auto z nami

>

Poszukiwanie Szczecina

Szczecin jest dużym miastem, więc posiadanie samochodu do zwiedzania ma wiele zalet. Może szukasz najlepszych wrażeń na świeżym powietrzu? Jeśli tak, to wybierz się na Wybrzeże, gdzie możesz wędrować, jeździć na rowerze, konno i podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy. Jeśli jesteś bardziej sępem kultury, spróbuj wybrać się do Centrum, niegdyś pozbawioną życia dzielnicę, która obecnie jest tętniącym życiem centrum sztuki współczesnej. Odkryjesz tam również wiele wyśmienitych restauracji do wyboru. Taras widokowy nad Odrą z Wałów Chrobrego jest kolejną niezwykłą rodzinną atrakcją. Jest centralnym punktem spacerowym miasta i został wpisany na listę zabytków.

>

Znajomość zasad jazdy w Szczecinie

Podróżnym z zagranicy chcielibyśmy przybliżyć zasady ruchu obowiązujące w Polsce. W Szczecinie należy jeździć po prawej stronie, ale są też inne rzeczy, o których zwiedzający powinni wiedzieć. Kierowcy muszą zawsze ustąpić miejsca autobusom, gdy opuszczają przystanki, a Twój samochód musi być zawsze wyposażony w trójkąt ostrzegawczy, gaśnicę i apteczkę. Bądź ostrożny podczas włączania klaksonu, ponieważ w wielu miejscach jest to zabronione. Stacje benzynowe są dość łatwe do znalezienia, ale wiele z nich zamyka się o 19:00. Na terenie miasta obowiązuje zwykłe ograniczenie prędkości do 60 km/h dla większości ulic. W obszarach mieszkalnych, jest konieczne, aby jechać z prędkością poniżej 20 km/h.

>

Usługi dla przedsiębiorstw

Dzięki Platinum Rent wynajem samochodów w Szczecinie nie ogranicza się tylko do wsiadania do samochodu i odjeżdżania. Jako regionalna wypożyczalnia samochodów, Platinum Rent angażuje się w opiekę nad swoimi klientami, nawet jeśli oznacza to konieczność przejechania dodatkowego kilometra. Oferuje również wiele dodatkowych usług i dodatków opcjonalnych, w tym systemy nawigacji GPS, foteliki samochodowe dla dzieci, bezpłatne odbiory, a także wynajem samochodów w jedną stronę. Doskonała obsługa klienta przez firmę została zaprojektowana tak, aby cały proces wynajmu samochodu był łatwy i bezstresowy. Dzięki czemu podróżni mogą skupić się na tworzeniu trwałych wspomnień z wyprawy, odkrywając wiele wspaniałych atrakcji, które Szczecin ma do zaoferowania.

>

Lokalizacje wynajmu samochodów Platinum Rent w Szczecinie

Szczecin jest jednym z najbardziej niezwykłych miast w Polsce. Jest bogate w kulturę o wieloaspektowej historii i posiada wiele pięknych zabytków. Położony korzystnie na wybrzeżu Bałtyku, jest również stolicą ekspansywnej prowincji pomorskiej i centrum tętniącej życiem nadmorskiej aglomeracji miejskiej. Aby zobaczyć i doświadczyć pięknego Szczecina i jego równie urokliwego otoczenia, najlepiej będzie, jeśli zdobędziesz swój własny zestaw transportowy. Platinum Rent jest niezawodnym dostawcą, jeśli potrzebujesz wysokiej jakości wypożyczalni samochodów w Szczecinie. Oferuje szeroki wachlarz pojazdów najwyższej jakości, dopasowanych do każdego gustu i planu podróży. Oddział Platinum Rent znajduje się w dogodnej lokalizacji na lotnisku Szczecin Goleniów i jest doskonałą okazją do rozpoczęcia podróży do Gdańska i na Pomorze. Niezależnie od tego, czy planujesz szybką wizytę weekendową, czy też dłuższy urlop, swoboda i komfort, jakie daje posiadanie własnego samochodu do wynajęcia, z pewnością sprawią, że Twój czas w Szczecinie będzie wspaniały.

Co warto zwiedzić w Szczecinie

szczecin na fotografiach

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ