Toyota Hilux

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Wypożyczalnia aut warto przyjść

Toyota Hilux jako terenowy samochód dostawczy z nadwoziem typu pick-up perfekcyjnie sprawdza się w najtrudniejszych warunkach, sprawnie i szybko pokonując wszelkie przeszkody. Twarde i niezwykle mocne zawieszenie, solidna budowa nadwozia oraz wysokiej klasy silnik stawiają ten pojazd w czołówce luksusowych aut terenowych dostępnych na rynku.

Wynajem samochodów wysokiej klasy jest godny uwagi w naszej wypożyczalni aut za sprawą korzystnych cen oraz dodatkowych rabatów. Warto przyjść lub zadzwonić i poznać korzyści płynące z jazdy nowoczesnym pick-upem.

>

Czyste kształty, mocny zarys detali

Projekt auta bazuje na prostych, dostrzegalnych konturach masywnej sylwetki. Potęga nadwozia widoczna jest głównie w rozbudowanym pasie przednim z masywną osłoną chłodnicy, wydatnych nadkolach oraz chromowanych progach, wyraźnie podkreślających terenowy charakter wozu. Wyróżniają się także zachodzące na boki reflektory oraz przyciemniane szyby podwójnej kabiny.

Trzylitrowy diesel gwarantuje siłę potrzebną do omijania miejskich korków oraz pokonywania nieznanych szlaków. Moc 200 KM przy napędzie na obie osie daje możliwość dynamicznego poruszania się w każdych warunkach przy zużyciu paliwa w trybie mieszanym na poziomie 9 l/100 km. Długie trasy doskonale obsłuży automatyczna skrzynia biegów z idealną płynnością przełożeń.

>

Multimedia w nowoczesnej odsłonie z wypożyczalni samochodów

Toyota Touch 2, czyli multimedialny system na wyposażeniu auta sprawia, że podróż może być wzbogacona o opcje dostępne jedynie za pośrednictwem Internetu. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość słuchania stacji internetowych. Poprzez Bluetooth można korzystać z panelu na zasadzie połączeń telefonicznych, a przejrzysty ekran pokaże widok z kamery cofania oraz linie parkingowe.

Wnętrze auta bazuje na wysokiej klasy surowcach i materiałach w postaci skórzanych obić oraz chromowanych detali. Jest eleganckie, a także komfortowe oraz odpowiednio przestronne. Pojemność bagażnika wynosi 1500 l, co zapewnia wygodny transport towarów – cechę docenianą przez klientów naszej wypożyczalni samochodów.

>

Toyota Hilux z naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie

Usługi wypożyczalni samochodów to nasza domena i z przyjemnością zaproponujemy Państwu Toyotę Hilux na każdą podróż. Będzie nam miło, gdy dołączycie Państwo do grona naszych stałych klientów, które stale korzysta z ciekawych rabatów przy wynajmie doskonałych samochodów.

Zapraszamy do skorzystania z propozycji wynajmu krótkoterminowego i średnioterminowego, czyli możliwością wynajęcia samochodu na okres do 24 miesięcy. Tak długi czas pozwoli w pełni korzystać z zalet auta na atrakcyjnych warunkach współpracy.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ