Toyota Auris Hatchback

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Wynajem krótkoterminowy w detalach

Toyota Auris Hatchback z silnikiem Diesla i manualną skrzynią biegów zapewnia dynamiczną jazdę przy ekonomicznym zużyciu paliwa. Wygląd auta określają charakterystyczne linie nadwozia, a jego wnętrze bogate jest w nowoczesne udogodnienia. Wśród samochodów klasy C ten model jest również godny uwagi.

Dostępny w naszej wypożyczalni samochodów na wynajem długo- lub krótkoterminowy, nowocześnie wyposażony i optymalnie dostosowany do potrzeb współczesnych użytkowników, może czekać właśnie na Państwa w ustalonym wcześniej terminie.

>

Ciekawa stylizacja nadwozia na początku listy zalet

Odważny design samochodu widoczny jest w całej jego sylwetce oraz w detalach zaprojektowanych z pomysłem. Ostre cięcia kloszy przednich lamp, interesujący kształt maskownicy i przetłoczenia zwracające uwagę nawiązują stylistycznie do tyłu auta, gdzie mocno podkreślono charakter nadwozia hatchback nieszablonowym profilowaniem.

Nowe samochody z naszej wypożyczalni aut pozwalają w pełni docenić zalety silnika typu diesel, ponieważ właśnie w nowych autach są one najbardziej efektywne i pozwalają zmniejszyć zużycie paliwa. Atutem tych silników jest także ich cicha praca w regularnym rytmie, bez nieoczekiwanego wytracania prędkości. Silnik pracuje sprawnie z minimalną i maksymalną mocą.

>

Nowoczesne czujniki oraz układy ostrzegania

W tym aucie wyróżnia się system udogodnień prowadzenia, dotyczących bezpieczeństwa oraz wygody jazdy. Rozwiązania w postaci stabilizacji toru jazdy, stabilizacja kontroli trakcji oraz czujnik ciśnienia w oponach stanowią zaledwie początek listy. O wszystkich atutach tego samochodu warto przekonać się wybierając usługi naszej wypożyczalni samochodów.

Fotel kierowcy jest regulowany elektronicznie i pozwala szybko dobrać odpowiednie ustawienia, Tylna kanapa dzieli się w proporcjach 40/60 lub może zostać złożona całkowicie, natomiast podczas przewożenia pasażerów jest bardzo komfortowa i, tak jak w przednich fotelach, daje możliwość indywidualnych ustawień.

>

Toyota Auris w wersji hatchback, czyli korzystny wynajem samochodu

Hatchback to domena samochodów z dużą pokrywą bagażnika i w tym modelu pakowanie oraz wyjmowanie bagażu jest niekłopotliwe. Toyota Auris Hatchback jest w naszej stałej ofercie wynajmu samochodu na Państwa wyjątkowe codzienne lub okazjonalne przejazdy.

Usługi licznych wypożyczalni samochodów w Szczecinie warto przefiltrować przez własne potrzeby. Zapraszamy do współpracy, ponieważ zaufały nam osoby szukające wysokiej jakości obsługi oraz miłej atmosfery i priorytetowego traktowania indywidualnych potrzeb.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ