Toyota Auris Hatchback automat benzyna

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Toyota Auris Hatchback wynajem aut

Toyota Auris Hatchback z silnikiem benzynowym i automatyczną skrzynią biegów jest komfortowym autem o miejskim charakterze. Nowoczesna stylistyka oraz liczne funkcje usprawniające prowadzenie auta to połączenie w jednym modelu atutów zewnętrznych i wewnętrznych samochodu na miarę oczekiwań.

Rzetelne podejście do wynajmu aut w naszej wypożyczalni samochodów sprawia, że samochód przekazywany Państwu czeka na odbiór po uprzedniej rezerwacji w dogodnym terminie. Można z niego korzystać bez troski o ubezpieczenie, przeglądy oraz inne kwestie techniczne i formalne.

>

Solidny hatchback z dbałością o detale

W tym aucie wszystkie elementy wewnątrz i na zewnątrz zostały precyzyjnie zaprojektowane i staranność ta jest rzeczywiście widoczna. Lakierowane klamki i lusterka zewnętrzne oraz chromowana listwa dolnej krawędzi okien dodają elegancji, a wydłużone elementy przedniej maskownicy wlotu powietrza podkreślają ten efekt.

Silnik na benzynę bezołowiową oznacza dobry rozruch bez względu na temperaturę oraz dynamiczne zwiększanie prędkości jazdy. Moc silnika 115 KM jest za sprawą benzyny w pełni wykorzystana. Dopełnienie stanowi automatyczna skrzynia biegów, która ułatwia między innymi wjeżdżanie pod górkę, gdzie przy skrzyni manualnej zwiększa się ryzyko stoczenia auta.

>

Nowoczesne wnętrze w stylowym wydaniu z wypożyczalni aut

Toyota Auris oferowana w naszej wypożyczalni aut, wyposażona została w liczne udogodnienia dla kierowcy. Wspomaganie kierownicy i możliwość regulacji jej położenia w dwóch płaszczyznach, podgrzewane lusterka zewnętrzne z elektrycznym sterowaniem, system opóźnionego wyłączania świateł i komputer pokładowy to rozbudowany system wskaźników oraz powiadomień.

Przemyślaną koncepcją są także fotele kierowcy i pasażerów, a także przestrzeń między nimi pozwalająca na swobodne zajęcie miejsc. Przestrzeń nie jest ograniczona mimo dużego bagażnika, który za sprawą nadwozia w wersji hatchback jest skonstruowany idealnie do zapełniania i opróżniania nawet ciężkimi bagażami.

>

Czytelna umowa wynajmu samochodów w naszej wypożyczalni

Wynajem aut prowadzimy profesjonalnie i z dopełnieniem wszelkich formalności, a umowa wynajmu samochodów jest skonstruowana w prosty i czytelny sposób. Rezerwując Państwu Toyotę Auris udzielimy wszelkich informacji dotyczących korzystnego wynajmu.

Decydując się na usługi naszej wypożyczalni aut w Szczecinie wybieracie Państwo możliwość korzystania z wysokiej klasy pojazdów bez limitu kilometrów. Zapraszamy – u na możliwe jest wypożyczenie samochodu bez karty kredytowej, honorujemy każdą formę płatności.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ