Renault Trafic

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Funkcjonalne wnętrze i systemy wspomagające bezpieczną jazdę

Renault Trafic jako samochód dostawczo-osobowy średniej wielkości dobrze spełnia zadania w zakresie transportu osób oraz przewozu rzeczy. Optymalne wyposażenie, funkcjonalne wnętrze i systemy wspomagające bezpieczną jazdę pozwalają kierowcy pokonać najdłuższe dystanse komfortowo oraz w krótkim czasie. Auto jest zwinne i oszczędne w codziennym użytkowaniu.

Wynajem busa osobowego oraz transport busem z naszej wypożyczalni to pewność, że korzystacie Państwo z nowoczesnego auta objętego pakietem ubezpieczeń przedłużanych przez nas, dlatego nawet w trakcie wynajmu długoterminowego nie ponosicie Państwo dodatkowych kosztów.

>

Spokojna linia i ciekawe detale busa 9-osobowego

Ten bus na wynajem ma atletyczną budowę, która świadczy o stabilności konstrukcji pojazdu. Prosta linia dachu, masywny przód oraz wysoki prześwit to elementy nawiązujące do klasyki modelu, natomiast zarys nowoczesności wprowadzają powiększone logo, wysmukłe reflektory oraz ciekawe boczne przetłoczenia. Tylne osłony prowadnic drzwi bocznych są w kolorze nadwozia.

Oszczędny silnik Diesla ma moc 115 KM i pozwala płynnie przyspieszać również przy maksymalnym obciążeniu. Takie parametry są odpowiednie w zestawieniu z napędem na przednią oś oraz manualną skrzynią biegów. Prowadzenie auta daje poczucie pewności każdego manewru, samochód jest stabilny, a jego masywność zwiększa komfort jazdy.

>

Kabina kierowcy w Renault Trafic – naszym busie do wynajęcia

Wyposażenie Renault Trafic dostępne z fotela kierowcy to nowoczesny panel sterowania wyposażony w kierownicę, komputer pokładowy oraz przyciski funkcyjne na panelu centralnym. Czytelne menu i oznakowania pozwalają szybko zmienić ustawienia klimatyzacji, multimediów, a także fotela kierowcy. Dźwignia zmiany biegów umiejscowiona jest odpowiednio wysoko.

Wersja 9-osobowa busa do wynajęcia posiada wygodne, profilowane fotele pasażerskie z podłokietnikami oraz zapewnia przestrzeń wokół nich. Materiały wykończenia wnętrza są wysokiej klasy, a jednocześnie łatwe do utrzymania w czystości. Wygodne składanie tylnych kanap to możliwość zwiększenia przestrzeni załadunkowej oraz dysponowania obszarem pasażerskim.

>

Wynajem busa z kierowcą do Państwa dyspozycji

Oferując usługi wypożyczania aut dobieramy samochody przewozowe oraz dostawcze renomowanych marek. Szukając wypożyczalni busów warto skorzystać z naszych usług w Szczecinie. Zapraszamy do wynajmu auta Renault Trafic, które godnie reprezentuje klasę vanów.

Możliwość wynajmu busa z kierowcą znacznie usprawni Państwa plany przewozowe. Oferowane przez nas wypożyczenie busa polega na jasnych zasadach współpracy i gwarantuje korzystne warunki. Renault Traffic doskonale spełnia swoje zadanie w podróżach służbowych i prywatnych.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ