Raport Platinum Rent – sposób na udany urlop

>

Miejsca do zwiedzania poza Szczecinem

Szczecin położony jest w pięknej okolicy nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Kiedy skończysz z nowymi pięknymi widokami miasta, będziesz rozpieszczony do wyboru. Tuż obok znajduje się urocze miasto uzdrowiskowe Międzyzdroje, oferujące tradycyjne nadbałtyckie uroki i bujne możliwości relaksu wśród pomorskich i niemieckich zabytków kultury. Świnoujście dopełnia aglomerację miejską i jest tętniącym życiem portem, w którym gigantyczne statki wycieczkowe regularnie zrzucają kotwice. Na popularne wyspy bałtyckie, Rugię, Uznam czy Wolin można wybrać się także promem na całodzienną wycieczkę.

>

Infrastruktura parkingowa

Parkingi w Szczecinie zazwyczaj nie stanowią problemu. Poza licznymi obiektami parkingowymi, większość obszarów śródmiejskich i staromiejskich wyznaczyła płatne strefy, w których będziesz potrzebował niewielkiej opłaty, aby zasilić parkometr. Darmowe miejsca parkingowe poza ulicami są również opcjonalne, ale są one nieco poza centrum miasta.

>

Biuro wynajmu aut znajduje się w terminalu

Lotnisko w Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność” jest międzynarodowym portem lotniczym około 46 km od tętniącego życiem miasta Centrum Szczecina. Lotnisko zostało oficjalnie nazwane NSZZ „Solidarność” na pamiątkę podpisania porozumień, które były początkiem upadku komunizmu w Polsce i innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Dzięki kilku milionom pasażerów rocznie, wynajem samochodów na szczecińskim lotnisku jest doskonałą usługą dla tych, którzy potrzebują niezawodnego samochodu do zwiedzania miasta i dalszej okolicy. Platinum Rent znajduje się wewnątrz głównego terminalu lotniska, który jest piątym co do wielkości terminalem w Polsce. Wypożyczalnia samochodów ze szczecińskiego lotniska pozwoli Ci wjechać do pięknego miasta Szczecin, zaparkować i zwiedzić. Stare miasto jest szczególnie malownicze i stanowi prawdziwą perełkę w okolicy, z jego portem i wspaniałą architekturą. Będąc w Szczecinie, koniecznie trzeba odwiedzić Filharmonię im Mieczysława Karłowicza, z repertuarem dla wszystkich grup wiekowych. Warto wybrać się w dalszą podróż do całego regionu Szczecina i zwiedzić wybrzeże w wynajętym samochodzie, zaparkować, aby podziwiać wydmy i pojeździć po wielu małych miastach regionu, w tym Świnoujście, Międzyzdroje, Nowe Czarnowo. Region wokół lotniska korzysta z sieci dróg głównych i mniejszych, takich jak S3, co sprawia, że jazda wypożyczonym samochodem jest przyjemnym i prostym doświadczeniem.

>

Tania wypożyczalnia samochodów

Jeśli szukasz taniego wynajmu samochodu na lotnisku w Szczecinie to jesteś we właściwym miejscu. Zapoznaj się z ofertą naszej strony z cennikiem wynajmu aut. Od samochodów ekonomicznych po samochody klasy premium i minibusy, możemy dostarczyć dokładnie to, czego szukasz. Niezależnie od tego, czy szukasz samochodu na wynajem krótkoterminowy czy długoterminowy, Platinum Rent może to zapewnić.

Lotnisko w Szczecinie ma wiele atrakcji turystycznych i rzeczy do zwiedzania, dlatego też posiadanie samochodu jest najlepszym sposobem na to, abyś miał pewność, że zobaczysz wszystkie najlepsze elementy, które lotnisko w Szczecinie ma do zaoferowania. Zacznij swoją podróż od Platinum Rent.

 

>

Szeroka gama pojazdów do wynajęcia.

Platinum Rent oferuje szeroką gamę pojazdów. Od samochodów kompaktowych po przestronne SUV-y, mamy pojazd dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Przejrzyj wszystkie rodzaje oferowanych przez nas pojazdów i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Zarezerwuj już dziś i uzyskaj najlepszą obsługę klienta za świetną cenę.

>

Dlaczego warto wynająć pojazd z Platinum Rent?

Platinum Rent oferuje wynajem aut na na terenie całego miasta Szczecin, z wieloma oddziałami firmy nigdy jeszcze nie było to tak wygodne. Czy to na wakacje, w podróży służbowej, czy też w celu transportu towarów, Platinum Rent może zaspokoić Twoje potrzeby. Oferując wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, nie szukaj dalej. Uzyskaj najlepszą obsługę klienta za świetną cenę i zarezerwuj już dziś Platinum Rent.

 

>

Bezpłatny odbiór Sevice

Usługa bezpłatnego odbioru jest dostępna w miejscach nie należących do lotniska oraz w normalnych godzinach pracy. Aby zaplanować czas odbioru lub dokonać dodatkowych ustaleń, prosimy o bezpośredni kontakt z lokalnym biurem wypożyczalni samochodów.

Wynajem samochodów osobowych w Szczecinie

pocztowka z wakcaji

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ