Range Rover Evoque

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Range Rover Evoque to najmniejszy SUV

Range Rover Evoque to najmniejszy SUV w historii marki z perfekcyjną linią nadwozia oraz detalami tworzącymi charakter pojazdu. Bryła auta wygląda jednak niezwykle stabilnie oraz solidnie, a wyraziste elementy nadwozia zdradzają jego terenowy charakter. Wraz z luksusowym wnętrzem oraz dobrymi osiągami na drodze, sylwetka pojazdu stanowi spójną całość.

Model auta dostępny w naszej wypożyczalni samochodów warto zarezerwować z wyprzedzeniem, aby w ustalonym terminie był gotowy do odebrania lub podstawiony przez nas na wskazany przez Państwa adres.

>

Potęga nadwozia Range Rovera w nowoczesnym zarysie

Wygląd auta to celowy zabieg połączenia zalet sportowego nadwozia typu coupe z luksusem i dostojnościa SUV-a. Efektem jest stanowcza i dynamiczna linia karoserii z potężnym przodem, wydłużoną linią boczną oraz odpowiednio wyprofilowanym tyłem. Ksenonowe przednie reflektory, charakterystyczna maskownica i osłony wlotów powietrza stanowią dopełnienie całości.

Samochód doskonale radzi sobie w terenie i w trudnych warunkach za sprawą napędu na obie osie z silnika o mocy 190 KM. Spalanie na poziomie 6,7l/100km w mieście pozwala jeździć ekonomicznie, a za sprawą automatycznej skrzyni biegów cel ten jest znacznie łatwiej osiągnąć. Auto jest także ekologiczne i dzięki zaawansowanym systemom emituje niewielką ilość spalin.

>

Funkcjonalne urządzenia – zachęta do wynajmu samochodu

W strefie kierowcy znajdują się czytelne i funkcjonalne zegary, dotykowy wyświetlacz komputera pokładowego pokazujący widok w czasie rzeczywistym z kamery cofania oraz funkcję asystenta parkowania. Panel centralny wyposażony w wygodne przyciski daje możliwość ustawień klimatyzacji, pozycjo fotela kierowcy oraz kontroli trakcji.

W luksusowym wnętrzu uwagę zwraca skórzana tapicerka i chromowane elementy drzwi bocznych. Odpowiednia przestrzeń sprawia, że komfort podróżowania mają kierowca i pasażerowie. Jakość podróży zwiększa się za sprawą profesjonalnej dwustrefowej klimatyzacji. Silnik pracuje cicho i miarowo, co również pozytywnie wpływa na wrażenia z podróży podczas wynajmu samochodu.

>

Auto z profesjonalnej wypożyczalni samochodów – Range Rover Evoque

Solidne auto ze sportowym charakterem, w luksusowym wydaniu, to cechy prezentowanego modelu klasy SUV. W naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie można wybrać opcję wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego. Zapraszamy do kontaktu już dziś.

Ścisła współpraca z przedstawicielami cenionych marek samochodów sprawia, że w naszej wypożyczalni aut znajduje się szeroka gama pojazdów, od niewielkich modeli kompaktowych po znacznie większe terenowe. Łączy je jedno – wysoka jakość najmniejszych detali.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ