Prosto ze Szczecina – wynajem idealnego modelu auta na urlop

>

Nasze auta na wynajem w Szczecinie

Wszechstronna gama samochodów do wynajęcia firmy jest dobrze dopasowana do potrzeb każdego podróżnego. Aktywni pasażerowie miast znajdą model kompaktowy lub mini, który najbardziej odpowiada ich aktywnemu harmonogramowi. Jazda po piętrzących się ulicach sprzed wieków i parkowanie nawet w najciaśniejszych miejscach będzie powiewem wiatru. Podróżni, którzy preferują wygodę większego pojazdu, będą zadowoleni z oferty Platinum Rent samochodów pełnowymiarowych i SUV-ów. Te duże pojazdy nie rezygnują z przestrzeni i mocy dla wygody i komfortu. Po ustaleniu programu podróży, Platinum Rent dostarczy odpowiedni samochód, który będzie odpowiadał Twoim planom.

>

Rezerwacja auta z wyprzedzeniem

Po wylądowaniu w Porcie Lotniczym w Szczecin Goleniów, w hali przylotów lotniska można łatwo znaleźć oddział Platinum Rent. Przyjazny zespół obsługi klienta zapewni szybkie i wygodne zakończenie procesu odbioru wynajmowanego samochodu, dzięki czemu możesz jak najszybciej rozpocząć swoją ekscytującą podróż po Szczecinie. Jeśli nie zarezerwowałeś samochodu z wyprzedzeniem, profesjonalny personel Platinum Rent z przyjemnością skonsultuje się z Tobą na miejscu, dzięki czemu szybko będziesz mógł być w drodze z kluczykami w ręku. Pamiętaj, aby poprosić o kilka pomocnych, lokalnych wskazówek. Ich kompetentni współpracownicy są zawsze chętni do pomocy, aby uczynić Twoją podróż jeszcze lepszą, oferując ekskluzywne rekomendacje i porady ekspertów!

>

Atrakcje w Szczecinie

Bogata i różnorodna historia Szczecina pozostawiła po sobie urokliwy i wyjątkowy zestaw godnych uwagi zabytków. Będziesz wdzięczny za podjęcie świetnej decyzji o wynajęciu samochodu, mknąc od jednej atrakcji do drugiej. Zacznij od jednej z ozdobnych bram miasta, a następnie udaj się w dół Starego Miasta, aby zobaczyć kolekcję stylów architektonicznych, które rozciągają się na przestrzeni wieków, od renesansu do współczesności. Możesz też zrobić mały objazd i zwiedzić Zamek Książąt Pomorskich, jeden z największych symboli miasta. Wychodząc z centrum miasta, warto poświęcić trochę czasu na zwiedzanie Parku im. Kasprowicza, latarni morskiej w porcie morskim, a także fortyfikacji miasta dawniej nazywanego "Paryżem Północy".

>

Tania wypożyczalnia samochodów i wysokiej klasy auta

Auta wysokiej jakości Platinum Rent są zawsze oferowane w bardzo uczciwych cenach, ale można zaoszczędzić jeszcze więcej, przeglądając online i rezerwując wymarzony samochód z wyprzedzeniem. W ten sposób można korzystać ze specjalnych weekendowych stawek lub zniżek na przedłużone okresy wynajmu, jak również z innych ofert specjalnych, które mogą być aktualne w danym czasie. Jeśli jednak nie znalazłeś ani minuty, nie rozpaczaj, gdyż Platinum Rent i tak dołoży wszelkich starań, aby znaleźć dla Ciebie odpowiedni samochód w najniższej możliwej cenie na miejscu w swoim oddziale na lotnisku.

Wypożyczalnia samochodów na urlop

platinum rent szczecin

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ