Płatność za wynajem samochodu - PayPal, Bitcoin, gotówka

>

Wynajem aut sposoby płatności

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem samochodów i zawsze szukamy sposobów na poprawę jakości usług, które świadczymy naszym klientom, w tym sposobu, w jaki faktycznie płacą Państwo za wynajem samochodu. Od pewnego czasu oferujemy wypożyczenie auta za pomocą kart debetowych. To był kamień milowy w branży, która kiedyś pozwoliła klientom posiadającym kartę kredytową na wynajem samochodu. Jednakże, pytamy również o inne sposoby płatności i chociaż pracujemy nad nowymi, przyjaznymi dla użytkownika sposobami płacenia za wynajem samochodu, nie są one jeszcze dostępne.

>

Czy mogę płacić za wynajem samochodu za pomocą systemu PayPal?

Można by pomyśleć o bezpieczniejszym sposobie płacenia za wynajem samochodu, jednak integracja systemu PayPal z naszymi systemami nie jest tak prosta, jak by się mogło wydawać. Od grudnia 2018 roku PayPal nie jest metodą płatności, którą możemy zaakceptować w Platinum Rent. Główny powód jest podobny do pierwotnego wydania karty debetowej, akceptacja płatności z góry to nie tyle problem, co raczej zabezpieczenie w dniu przyjazdu przy odbiorze wypożyczonego samochodu. Jako wypożyczalnia samochodów nie akceptujemy PayPal jako ważnej formy zabezpieczenia nadwyżki depozytu przy odbiorze wynajmu, więc obecnie nie możemy zaakceptować PayPal do wynajęcia samochodu.

>

Czy mogę zapłacić za wynajem samochodu z Bitcoin?

Ponownie, od grudnia 2018 roku, odpowiedź brzmi nie. Podczas gdy Bitcoin i inne waluty kryptograficzne (najpopularniejsze w 2018 roku to Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum i Ripple XRP) nieco ostygły pod koniec 2018 roku. Na początku roku ich wartość gwałtownie wzrosła i od tego czasu rozbiły się o tę samą znaczną skalę. Nie tylko te same kwestie związane z bezpieczeństwem w wypożyczalni są tutaj wspólnym tematem. Główną barierą w przypadku wynajmu samochodów Bitcoin jest zmienność wartości waluty. Nie jest to coś, na co rynek wynajmu samochodów (a właściwie wiele rynków / branż) jest jeszcze gotowy!

>

Czy mogę zapłacić za wynajem samochodu gotówką?

Pewnie już teraz możesz odgadnąć, niestety, odpowiedź brzmi "tylko za wyraźną zgodą Platinum Rent". Kiedy branża przyjmie kartę debetową, minie dużo czasu zanim gotówka stanie się akceptowalną metodą płatności przy wynajmie samochodu.  I to samo słowo "bezpieczeństwo" pojawia się ponownie, gdy dotrzesz do kasy. Kontrola bezpieczeństwa dla każdego klienta wypożyczalni samochodów wykracza poza samo sprawdzenie prawa jazdy (stare papierowe prawo jazdy lub nie) i kodu kontrolnego prawa jazdy wypożyczalni samochodów. Wszyscy agenci wypożyczalni samochodów przeprowadzają dokładne kontrole oszustw, których dobrym punktem wyjścia jest karta kredytowa. W związku z niedawnym atakiem terrorystycznym, który miał miejsce w Londynie, nietrudno zrozumieć, dlaczego nie można wypożyczyć samochodu za gotówkę, gdzie jego tożsamość i identyfikowalność jest prawie niemożliwa.
Krótko mówiąc, podczas gdy wynajem samochodu staje się coraz łatwiejszy i bardziej dostępny dla tak wielu klientów, bezpieczeństwo i tożsamość są najważniejsze. Dlatego niektóre nowe (i nie tak nowe) metody płatności mają pewną drogę do przejścia zanim staną się akceptowalną metodą płatności przy wynajmie samochodu.

Wynajem długoterminowy aut w Szczecinie

Płatność kartą wynajem aut

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ