Platinum Rent kim jesteśmy.

>

Parę ważnych słów o nas

W Wypożyczalni samochodów Platinum Rent ze Szczecina prawie codziennie opowiadamy, dlaczego jesteśmy firmą z priorytetami i dlaczego większość naszych klientów wynajmuje u nas ponownie, gdy potrzebują innego samochodu.

W Platinum Rent mówimy o naszej przejrzystości, wypracowanej polityce otwartości czy stosowanej odpowiedzialności społecznej, ale jest wiele rzeczy, o których nie wiesz i które sprawiają, że jakość naszych usług jest wyjątkowa.

Samochody na wynajem w Platinum Rent mają maksymalnie 4 lata. Ponadto, jeśli wykryjemy, że przekraczają one ustalony dla każdego z pojazdów przebieg, usuwamy je i wymieniamy.
Ty wybierasz samochody, które włączamy do floty. Jak? Cóż, sprawdzamy, które z nich wynajmujecie najwięcej, żeby je ponownie kupić.

A gdzie one idą, gdy je zdejmiemy ze stanu? Wiele razy wracają do producenta, czasami do profesjonalnej sprzedaży w Szczecinie, a niektóre są sprzedawane bezpośrednio do osób prywatnych.

Sprawdzamy auta po każdym wypożyczeniu. Nie kontrola wzrokowa i kilka punktów... Sprawdzamy do 20 krytycznych punktów bezpieczeństwa i konserwacji, aby samochód wyglądał jak nowy, kiedy ponownie opuszcza naszą wypożyczalnię samochodów.

Samochody są w pełni wyposażone, niezależnie od marki. Kupujemy samochody dowolnej marki, rozmiaru lub modelu, ale zawsze upewniamy się, że spełniają one podstawowe standardy, aby spełnić kryteria jakości Platinum Rent:

  • Łączność (poprzez aplikację mobilną)
  • Bezpieczeństwo (urządzenia wspomagające jazdę)
  • Komfort (klimatyzacja)

W przypadku pojazdów kompaktowych dodajemy wszystkie możliwe pomoce wspomagające jazdę, takie jak wspomaganie jazdy, tempomat, GPS lub ostrzeżenie o zmęczeniu.

Coraz mniejsza emisja spalin. Zmniejszenie śladu węglowego jest jednym z naszych zobowiązań społecznych i coraz częściej kupujemy samochody o mniejszej emisji spalin. W rzeczywistości, w ciągu ostatnich trzech lat zmniejszyliśmy emisję naszych pojazdów o 50%. Ponadto mamy w planie zakup pojazdów hybrydowych o zerowym poziomie emisji.

Przedstawiliśmy już wiele powodów, aby wynajmować auto w naszej wypożyczalni samochodów Platinum Rent w Szczecinie! Skonsultuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta i wybierz samochód, który najbardziej Ci odpowiada. My zajmiemy się resztą.

Platinum Rent Szczecin

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ