Peugeot 301

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Wersja sedan o ciekawej budowie

Kompaktowy Peugeot 301 to auto w wersji sedan o ciekawej budowie zewnętrznej oraz sprężystym zawieszeniu na przyjemną podróż. Obszerne wnętrze zostało odpowiednio skonstruowane, a udogodnienia elektroniczne oraz systemowe wpływają na beztroskę jazdy. Wybierając ten model macie Państwo możliwość docenić jego atuty i zaplanować indywidualnie dowolną trasę.

Proponując Państwu wynajem samochodu w Szczecinie zapewniamy nowoczesne zasady współpracy, wynajem samochodów bez limitu kilometrów, bez kaucji oraz z dogodnymi formami płatności. Baza naszej działalności to nowe auta z zaawansowanym wyposażeniem.

>

Wygodny model samochodu w naszej wypożyczalni aut

Prowadzona przez nas wypożyczalnia samochodów w Szczecinie proponuje wynajem Peugeota 301, który przyciąga uwagę ciekawym designem. Za sprawą wzornictwa może się kojarzyć z niewielką limuzyną bez ekstrawagancji, natomiast nowoczesne podejście do kwestii projektowania widać w ciekawym kształcie świateł oraz przetłoczeniach bocznych i przednich karoserii.

Silnik benzynowy o mocy 72 KM spala przeciętnie 7 l/100 km w warunkach miejskich oraz 4,3 l/100 km poza miastem. Napęd na przednią oś sprawia, że zwiększa się przyczepność przednich kół na mokrej lub zaśnieżonej powierzchni. Optymalne zestopniowanie skrzyni biegów ułatwia płynne dostosowanie prędkości jazdy do każdych warunków.

>

Miła podróż z Peugeotem 301

We wnętrzu tego modelu uwagę zwraca deska rozdzielcza, której estetyczny krój i korzystne rozmieszczenie zegarów oraz przycisków wpływa na komfort prowadzenia. Wygodne przednie fotele oraz przestrzeń wokół nich procentuje zwłaszcza podczas długiej podróży, a regulowania pozycji fotela kierowcy można dokonać szybko i płynnie.

Również przestrzeń pasażerska została odpowiednio zaprojektowana. Fotele są wygodne oraz odpowiednio wyprofilowane, tworzą wraz z zagłówkami solidne oparcie. W zależności od potrzeb można składać je pojedynczo w trakcie wynajmu samochodu, zwiększając w ten sposób pojemność bagażnika, określoną przy siedzeniach niezłożonych na imponujące 506 l.

>

Peugeot 301 – harmonia podróżowania i nowoczesny wynajem aut

Właściwa amortyzacja auta, dobra dynamika oraz płynność jazdy na każdej drodze mają znaczenie zarówno w codziennym, jak i sporadycznym użytkowaniu. Peugeot 301 to model, który możecie Państwo wypożyczyć na dogodnych zasadach w naszej wypożyczalni aut.

Zapraszamy do wynajmu samochodu w Szczecinie na korzystnych warunkach oraz w terminach zgodnych z Państwa potrzebami. Od miejskich aut kompaktowych po luksusowe limuzyny, wszystkie nasze pojazdy są nowe, bezpieczne i optymalnie wyposażone.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ